Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Just now, nenad said:

 

ne radi se ovde o poredjenju sporta i muzike, nego o tome da ti je covek plasticno objasnio kolika je razlika izmedji njih dvojice, u oliverovu korist, naravno.

 

Objasnio plasticno tako sto poredi babe i zabe. Dobro, razumem da je napisao da je za njega Oliver mnogo bolji ali ne razumem zasto tako misli.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ustvari postoji. 

 

ako si ikada gledao kosarku, jasno ti je kolika je razlika izmedju tea i filipa. i verovatno ne postoji niko ko bi rekao da teo nije mnogo bolji. i tu nema mesta onoj floskuli o ukusima ne vredi raspravljati. tako bi trebalo da bude i u ovoj dilemi iz tvog pitanja. 

 

 

Link to comment
52 minutes ago, nenad said:

ako si ikada gledao kosarku, jasno ti je kolika je razlika izmedju tea i filipa. 

 

U zivotu nisam gledao ni Tea ni Filipa, ali to nije bitno. Pretpostavljam da se moze izmeriti statisticki zasto je jedan kosarkas bolji od drugog. Pokazi ti meni po cemu je Oliver bolji od Balasevica, muzika nije sport covece.

Link to comment

I Đoka je pevao posle rata u Kroejši, respekat za to

Meni više prija Đokina muzika, dok mi je nadalina, i ostalo, teško sranje.....ali to su ukusi

 

(jebala me depresija aluvijalnih ravni :isuse:)

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

I Đoka je pevao posle rata u Kroejši, respekat za to

Meni više prija Đokina muzika, dok mi je nadalina, i ostalo, teško sranje.....ali to su ukusi

 

(jebala me depresija aluvijalnih ravni :isuse:)

 

Cekaj, ti si sklon sladunjavom kicu? :ohmy: Ja sam mislio ti si neka teska alternativa, pank, taj rad?

Link to comment
27 minutes ago, Meazza said:

O ne, stavise.

 

Ajd da remiziramtm ovu besmislenu raspravu na topicu:

 

Pitanje je bilo ko je bolji Brus Li il Godzila Dragojević ili Balašević?

Slažem se sa tobom da je poređenje sa sportom (Teom i Fiilipom Čovićem) apsolutno besmisleno. Za mene je Oliver kvalitetniji pevač (vokalni interpretator), a Đoka kompletniji umetnik, kantautor, a imao je i uspešne izlete van muzike (čak mi se dopala i njegova knjiga "Tri posleratna druga"). I što se tiče društvenog angažmana Đoka šije Olivera, i tu Đokici odajem posebno priznanje-

 Kapiram da Nenadu i drugima koji vuku korene iz Dalmacije više prija Oliverova muzika, meni je lično bledunjava i nimalo me emotivno ne dotiče. To ne znači da kući krišom slušam Šugar rep.

Cenim obojicu kao umetnike.

 

 

 

 

I da: Sinanova muzika mi je i dalje šit

(I nisam zbog toga Ibermenš)

 

Eto 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...