Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Pojavio se snimak certa iz Detroita, za kraj je ostavio In my time of dying od Zeppelina.

Ma, snimak je bio maltene live, i vidi se da je malko preterao sa receptima. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta hoćete, šta se žalite na devedesete, jeR bio Prodiđi u Pijoniru, premijera Breathe

 

 

:lolol:

 

 

Ovoga se sećam kao da je juče bilo, grad je skroz bio oblepljen posterima, a ja sam još bio student, ako bih morao da se prisetim bez gledanja, kraj devedeset pete, možda decembar?

Link to comment

Devedeset peta, i ja mislim kraj, kasnije se upoznam sa likom i počnem da radim sa njim u kancelariji, Mađar neki, iz Budimpešte (nije naš Mađar), bio je nešto na tom koncertu, roudi, obezbjeđenje, prva asocijacija na Bg mu je "Hala Pionjir" :D

Edited by James Marshall
Link to comment

Ja mislim da mi onda nismo bili svesni kulturološkog značaja tog dogadjaja, Prodigy su stvarno  postali svetski fenomen tek posle Fat of the Land albuma, koji je na ovom koncertu imao čak i preview...  :D

Link to comment

Meni je u glavi da su od mega imena mejnstrima devedesetih (tj. druge polovine, nakon ukidanja sankcija) kod nas bili BB King i Prodiži, ono, da su baš bili mega zvijezde. Bilo je naravno kultnih bendova tipa Body Count ali ko je bio još od igrača ove klase prije 5. oktobra?

Link to comment

Ja mislim da su Kiss bili ako se dobro sečam, isto tako onaj spin-off Sepulture, Soulfly, mislim da su i oni bili ali nisam 100% siguran..

Edited by Jeremija
Link to comment

Ajde još to da dodam, ovoga se dobro sećam, trebali su Simple Minds imati koncert u Beogradu, u Sava Centru, bio je Maj 1998, ja već uveliko kupio karte, na veče koncerta stigao u Sava Centar, gde mi je rečeno da je koncert otkazan...

Link to comment

Требало је и Канибал Корпс да одржи негде 97-98 два концерта у два дана у СКЦ-у.

Отказали су концерт - нису добили визе. Један познаник се баш сјебао - купио је карте за обе концерта...

 

Био је и Бајохазард крајем 90-их.

Link to comment

Bili su i ljudi iz Kei faundejšna, oni što su izdali priručnik za pravljenje instant-hitova i spalili milion funti ...

 

 

Misliš KLF? Neko je prikazivao taj film spaljivanja, ali nisam siguran da su oni lično bili tu...

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...