Jump to content
IGNORED

Smešne fotografije životinja


Vaši kućni ljubimci  

76 members have voted

  1. 1. Koje kućne ljubimce imate i/ili koji su vam najdraži?

    • pas
      35
    • mačka
      31
    • papiga
      5
    • kanarinac
      0
    • hrčak
      5
    • zeko
      2
    • ribice
      4
    • kornjača
      3
    • iguana
      0
    • moj mali braco i/ili seka;)
      4
    • nešto drugo (navedi)
      4
    • nemam za sada / ne volim životinje (ako uopšte ima takvih)
      5


Recommended Posts

anketa je samo usputtema je: Smešne fotografije životinjabilo one kućne ili divlje...tu smo da se nasmejemo:) :lol:-------------meni su najdraži psi i mačke...zato jer ove ostale treba držati u kavezu ili akvarijumu da ne pobjegnu a samim time ih onda žalim...a ne volim gledati životinje da su zatvorene:(

Edited by kyo
Link to comment
poslednja mi je smesna, prve dve, a pogotovo prva ne. maltretiranje zivotinja?
nisam za maltretiranje životinja...al je činjenica da životinje koje se šišaju poput pudlica je preporućljivo ta ih se oblaći po zimi... a ako je tebi to maltretiranje onda je maltretiranje i kad malu djecu oblačimo kako nama paše pošto ona sama ne umeju da se obuku :rolleyes:
Link to comment
nisam za maltretiranje životinja...al je činjenica da životinje koje se šišaju poput pudlica je preporućljivo ta ih se oblaći po zimi... a ako je tebi to maltretiranje onda je maltretiranje i kad malu djecu oblačimo kako nama paše pošto ona sama ne umeju da se obuku :rolleyes:
a je li preporucljivo i pudlicama stavljati perike zimi, i terati ih da stoje/setaju na dve noge?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...