Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa dobro ako tu uracunavas i voznju bicikle ili tako nesto moze i tako. Ja najvise volim kad dodjem u teretanu a nema nikoga i onda lepo odradim sve sto treba i palim.

Link to comment

Oko sat ipo (koji minut duže) bez istezanja na kraju.Nego, raspale mi se prastare patike, pa sam išla u pohod na nove. U sportskim radnjama prodavci su ili mrzovoljne devojke do 30 godina, sa savršenim guzicama i nadlakticama, stajlinga kao u Snežanine maćehe, peglane kose ofarbane u „gavranovo krilo“ crnu nijansu, ili neki smiješni dječarci do 25 godina, niski, mišićavi, ljubazni- insistirali da mi izuju cipelu i nazuju patiku da probam, komunikativni (šta trenirate, svaka čast, nemojte da odustajete, ja se profesionalno bavim blablabla). Tako, kupih ove za trening, nosim ih samo u teretanici- teretani.

Link to comment

Olimpijsko dizanje tegova i pumpanje u teretani imaju veze koliko i grandmothers and frogs, ali nazalost nema adekvatnijeg mesta za ovo. Juce je na Svetskom prvenstvu u weightlifitngu u Parizu oboren svetski rekord u trzaju - 214 kg. Novi rekrorder je Iranac Behdad Salimi, ucenik dosadasnjeg rekordera sunarodnika Huseina Rezazadeha (ovaj u odelu koji mu prvi cestita).http://www.youtube.com/watch?v=B-nlhZ0RR4A&feature=relatedInace, lik je ostvario odlican rezultat i u izbacaju (250 kg, WR drzi Rezazadeh sa 263) i ubedljivo pobedio u obe discipline i totalu.Bio je i neki momak iz Cecenije od 186 kila. Planina od coveka, jak kao zver, ali mu je tehnika na nivou drvosece koji je prekjuce prvi put usao u teretanu. Ako to popravi, bice neprejebiv.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...