Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ne mogu da se nateram da krenem ponovo, nema sanse sad iako su skoro svi moji u treningu a neki nisu ni prestajali uopste. Sto s' tice kilaze, keva izgubila neki sud sa matorim pa mu pukla hiljadu ojra i sad cemo jos vise da se stekamo za hranu. Jescu sve sto mi baka posalje, a mozda mi opet nekad nasece malo jabuka.

Link to comment

sad kad sam kupila bure proteina twin lab 100 posto protein fuel sa ukusom cokolade, moze l neko strucan da mi objasni sta da radim s tim: kad da jedem, koliko da jedem, sta ce mi se desiti od proteina? necu da se gojim, necu da mrsavim, od sporta se bavim triput nedeljno vezbama snage i oblikovanja po sat vremena i triput nedeljno idem na bazen.

Link to comment

da preoblikujem salo i celulit u cvrst misic? :lol: dobro, aj ako na primer ocu da smrsam dve kile, sta da radim s buretom proteina? kad da pijem, pre sporta, posle sporta, da l da pijem onog dana kad se na bavim sportom, ako ceo dan jedem krompir salatu, da l tog dana da popijem i protein, i tako dalje... nista ne znam o tome.

Link to comment

Sace Zli ipak je on strucnjak. Moj buraz pio proteine da bi se ugojio i to izmedju obroka a za mrsavljenje ima valjda onaj fatburner.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment
da preoblikujem salo i celulit u cvrst misic? :lol: dobro, aj ako na primer ocu da smrsam dve kile, sta da radim s buretom proteina? kad da pijem, pre sporta, posle sporta, da l da pijem onog dana kad se na bavim sportom, ako ceo dan jedem krompir salatu, da l tog dana da popijem i protein, i tako dalje... nista ne znam o tome.
samo posle sporta.ako treniras lagano, verovatno ti i ne trebaju, al' kada si vec kupila. tongue.gif
Link to comment

Meni je favorit bio cuveni Optimumov Gold whey standard, ali mu je cena sad toliko nabudzena da mislim da vise nikad necu imati para da ga kupim.Ova dva gore navedena nisu bas klasicni proteini za posle treninga, makar MyoFusion nije jer ima i kazeina i jos kojesta valjda. Od ovih sa kao normalnim cenama, favorit mi je Dymatize Elite whey.

Link to comment
Opterecenje je opterecenje. Taj nacin vezbanja je mozda malo losiji od slobodnih tegova, ali svakako neuporedivo bolji od masina.
Hvala ti. Sa debelim zakašnjenjem. Imam isto mišljenje da ne mogu baš kao teogiv, ali su ok, jer sam uzeo od prijatelja da vežbam mesec dana. Meni mašine uglavnom ne pašu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...