Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja ovo ne moram da radim jer vec izgledam kao Adonis, Dionis ili koji vec bese (od stopala do brade, gore bas i ne licimo). Ovo je za nisam jaoa i ostale obicne smrtnike, nije nikakav izazov za nas nindze.

Link to comment
Ja ovo ne moram da radim jer vec izgledam kao Adonis, Dionis ili koji vec bese (od stopala do brade, gore bas i ne licimo). Ovo je za nisam jaoa i ostale obicne smrtnike, nije nikakav izazov za nas mindze.
E sad je kako treba.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Krenula i ja, što sam srećna! Ponovo fizička aktivnost posle ne znam ni sama koliko, zaboravila sam kako se uvlače pertle u patike.Kardio vežbe mi uopšte neće biti problem, baš volim da gledam na displeju one brojeve, a zamišljala sam da ću se preturiti posle 2 minuta zbog umišljene skrivene srčane mane. Ono što mi je teže palo su vežbe sa tegovima na spravi za unutrašnju stranu butina ( 3x15 20kg ako sam dobro zapamtila), a malo manje na drugoj spravi za zadnju ložu ( je l’ se tako kaže? i gluteus). Razbucaću ovu težu mašinu.Je l ima neka žena koja duže trenira da mi kaže do koje težine i broja ponavljnja je stigla i za koje vreme na ovoj sparvi za noge?Sad ću da vidim da li ću imati upalu mišića, mada nisam umorna niti imam bolove. Posle dva treninga će mi napraviti plan vežbi, sviđa mi se okruženje, toliko sam euforična da imam utisak da ću postati zavisnik. Samo malo da uđem u terminologiju i uzmem zalet u vežbanju, pa ću ovde da vas udavim.Teretana- teretanica!

Link to comment

Ajd posle jedno mesec dana kreni da rokas tezine sa jacim opterecenjem (da mozes uraditi jedno 7,8 puta sa mukom), pa javi rezultate za 2 meseca. Zao mi je kada gledam zene kako trose svoje vreme i zauzimaju masine dizuci po 5 kg. Ako se. napucas, otvaramo onlajn savetovaliste.

Link to comment

Evo leto skoro proslo ja sam kao rekao da krecem ponovo od septembra... ali mi se nekako ne da, ne vredi. Osusio se k'o grana, imam valjda 87-88kg, ali bas ne mogu da se nateram da krenem jer me valjda proslo to lozenje. Jel ima neko neku ideju kako da se reaktiviram? Da uzmem neki doping od starta, neku hemiju? unsure.gifbiggrin.gif

Link to comment
Krenula i ja, što sam srećna! Ponovo fizička aktivnost posle ne znam ni sama koliko, zaboravila sam kako se uvlače pertle u patike.Kardio vežbe mi uopšte neće biti problem, baš volim da gledam na displeju one brojeve, a zamišljala sam da ću se preturiti posle 2 minuta zbog umišljene skrivene srčane mane. Ono što mi je teže palo su vežbe sa tegovima na spravi za unutrašnju stranu butina ( 3x15 20kg ako sam dobro zapamtila), a malo manje na drugoj spravi za zadnju ložu ( je l’ se tako kaže? i gluteus). Razbucaću ovu težu mašinu.Je l ima neka žena koja duže trenira da mi kaže do koje težine i broja ponavljnja je stigla i za koje vreme na ovoj sparvi za noge?Teretana- teretanica!
jel mislis na sjedecu vjezbu? ja sam je radila 4x15 sa 35 kg (jedno par mjeseci poslije kretanja u teretanu, a pocela sam mislim sa 15 ili 20 kg) a onda sam odustala od nje i presla na dak cucanj i ovo:(edit, slika ne fercera, a vjezba se zove hip adduction, 3. ovdje)s tim sto je kod mene valjak u donjem polozaju a ne visoko kao na ovoj slici. moze da se radi i iza stajne noge, ako si okrenuta ledjima prema spravi. Edited by morgana
Link to comment

Hvala na informacijama u vezi težine. Znači može biti i za početnike 20 kg. Dobra ti vežba, pokriva sve mišiće koje i ova moja mašina sl.5, i još plus gluteus.

Link to comment
Evo leto skoro proslo ja sam kao rekao da krecem ponovo od septembra... ali mi se nekako ne da, ne vredi. Osusio se k'o grana, imam valjda 87-88kg, ali bas ne mogu da se nateram da krenem jer me valjda proslo to lozenje. Jel ima neko neku ideju kako da se reaktiviram? Da uzmem neki doping od starta, neku hemiju? unsure.gifbiggrin.gif
pitaj za tajnu lokalnog moćnika aka micheline baš si kalirao...strašno ;) ne razumem tu (mušku) potrebu za nabijanjem mase, zar nisu najlepša vižljasta i vretenasta tela
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...