Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

glupo pitanje - koji su benefiti vijanja vijače ?
Kolko ja znam,dobro je za drzanje kondicije,za trbusnjake,za oblikovanje nogu i dupeta,za odraz..samo,moze da bude pogubno za skocne zglobove ljudi koji imaju veliku kilazu.Ja je licno izbegavam jer imam 110 kila.
Link to comment

Ja nemam 110 kila ali imam vec sjebane skocne zglobove laugh.gifisuse.gifNemam pojma tacno ali znam da sam se dobro osecao kad sam jedno vreme intenzivno radio vijacu. Sto rece tastatura, dobro je za kondiciju a i zatezu se razni misici na telu. Plus se sve trese, i kum mudro zbori.

Link to comment

bila ja na spiningu. bajs, a ko da sam bila na rolerkosteru. kakvo iskustvo. nisam znala da je toliko znoja bilo u meni... uspela sam da izdrzim do kraja, jesam malo kilavila oko sredine, nisam se spremila, pa znojavim rukama nisam uspevala sigurno da se uvatim za rucke, a i podesavanje bajsa krade koncentraciju, al jednom kad sam prevladala strah da cu pasti na nos, onda je sve krenulo kako treba.gola voda.popila andol.neverovatan umor od struka do kolena.prespavala.danas nista, osim sto sam gladna ko pas, ne mogu se najesti. :lol: svidja mi se taj sport.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ubih se danas u teretani ko mazga. Crko sam.Inace ima vezba koju radi moj buazer ja sam jos slab za to. Rade se sklekovi,propadanje i zgibovi i to tako sto se radi 2 skleka,2 propadanja i dva zgiba,potom 4 skleka 4 propadanja i 4 zgiba pa onda po 6 pa 8 i na kraju 10. I to se radi bez pauze. Probajte pa javite jel vam valja.

Link to comment

Sad se cuo za burazerom ide Sklekovi, zgibovi pa propadanje i to u serijama 2-1-1,4-2-2.6-3-3,8-4-4 i 10-5-5.Moja greska. Jel ti ovako lakse?

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...