Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Uh,8 vezbi po 5 serija?Svaka cast.Jel mozes da napises otprilike kakav je princip vezbanja,tj. koje delove tela radis koji dan i slicno?
PA svaki dan se radi po dve serije od jedne grupe misica znaci jedan dan ledja,noge,triceps i ramena.Itd. Poslacu ti na Pm kad prepisem na komp sta i kako radim.Inace bez dva sata rada nema sanse da zavrsim sve vezbe.
Link to comment
ima na amazonu 20kg (2x 10) za 50$ covjece. zatim ima i sami set tegova bez bar-a.
brz li san. nabavljeno lokalno. za otpirlike istu cijenu. jedva cekam da ih isprobam sutra/prekostura.u teretani sam za biceps shibao 12k po ruci, tako da bi trebalo biti dobro.
PA svaki dan se radi po dve serije od jedne grupe misica znaci jedan dan ledja,noge,triceps i ramena.Itd. Poslacu ti na Pm kad prepisem na komp sta i kako radim.Inace bez dva sata rada nema sanse da zavrsim sve vezbe.
zajebi svakodnevno. misici moraju da odmaraju da bi imalo maximalan efekat. 2h rada je suicide. 1h max, ali max.uostalom imas tone info-a po netu. pa nadji sta ti pashe. Edited by John_Malkovich
Link to comment
PA svaki dan se radi po dve serije od jedne grupe misica znaci jedan dan ledja,noge,triceps i ramena.Itd. Poslacu ti na Pm kad prepisem na komp sta i kako radim.Inace bez dva sata rada nema sanse da zavrsim sve vezbe.
To se bas razlikuje od bilo koje vrste treninga koju sam koristio ili ikada cuo,ali ako je u pitanju ozbiljan kondicioni trener,onda ok,mada pripazi jer su verovatno u pitanju treninzi pravljeni za profesionalne sportiste,a ne za rekreativce.U svakom slucaju,puno hvala,vredi probati.Meni je licno modifikovana piramida dala najbolje rezultate.
Link to comment

Moja greska nisam lepo napisao. Tri dana teretane i tri dana trcanja naizmenicno po jedan dan. Krenes lepo u ponedeljak a nedelja ti sluzi za odmor. :)

Edited by Moća
Link to comment
zajebi svakodnevno. misici moraju da odmaraju da bi imalo maximalan efekat. 2h rada je suicide. 1h max, ali max.uostalom imas tone info-a po netu. pa nadji sta ti pashe.
Ovo 2h je zato sto radim sa bratom u paru sto znaci 1h svako :)
Link to comment

idem na ovo vežbalište kod studentskih i u svakom trenutku ima bar još 5 ljudi koji šibaju zgibove, a neki hanibaluju. gledao sam u prethodna tri dana otprilike sve vežbe sa onog videa, plus su carevi izmislili još par novih.

Edited by korindjar
Link to comment
idem na ovo vežbalište kod studentskih i u svakom trenutku ima bar još 5 ljudi koji šibaju zgibove, a neki hanibaluju. gledao sam u prethodna tri dana otprilike sve vežbe sa onog videa, plus su carevi izmislili još par novih.
cek, jel hanibal onaj 3/4 zivotinja, 1/4 covjek sto radi nekakve naopake zgibove i sl? a uz to je i crnac.
Link to comment
idem na ovo vežbalište kod studentskih i u svakom trenutku ima bar još 5 ljudi koji šibaju zgibove, a neki hanibaluju. gledao sam u prethodna tri dana otprilike sve vežbe sa onog videa, plus su carevi izmislili još par novih.
jel i dalje na ogradi piše "bolje da jebete nešto"?
Link to comment
idem na ovo vežbalište kod studentskih i u svakom trenutku ima bar još 5 ljudi koji šibaju zgibove, a neki hanibaluju. gledao sam u prethodna tri dana otprilike sve vežbe sa onog videa, plus su carevi izmislili još par novih.
jesi uzo bar neku kintu?
Dečak pokušao da iznudi novac od ocaJedan petnaestogodišnji Novosađanin pokušao je da od svog oca iznudi 3.000 dinara tako što je tvrdio da će ga lokalne siledžije izbosti nožem ako ne dostavi novac.Prema nezvaničnim informacijama, ovaj dečak je pozvao oca u večernjim satima i uspaničeno mu saopštio kako mu hitno treba novac, jer će ga u suprotnom ubiti. Kako za 021 kaže načelnik Odeljenja za iznude novosadske policije Ranko Marković, otac je pozvao policiju koja je brzo utvrdila da je cela priča izmišljena."Dečak je rekao ocu da ga čeka na Bulevaru oslobođenja kod "Merkatora" da mu ovaj donese novac i, u skladu sa prijavom, pripadnici MUP-a su otišli na tu adresu. Nakon kraćeg razgovora utvrdili smo da je maloletnik izmislio priču sa namerom da na perfidan način izvuče pare od svog tate", navodi Marković.Kako saznajemo, utvrđeno je da se nepromišljeni dečak kladio sa društvom da će uraditi određeni broj zgibova na šipci i izgubio opkladu. Kako kod sebe nije imao novac, mislio je da će dug vratiti tako što će otac nasesti na njegovu priču i dati mu pare. Prema Markovićevim rečima, nakon utvrđivanja detalja ovog slučaja, novosadska policija je konsultovala Tužilaštvo, koje je odbacilo mogućnost podnošenja krivične prijave protiv dečaka jer se radi o iznosu od samo 3.000 dinara. (M.S.)

Link to comment

Ono sto ja vidjam po tim javnim vjezbalistima su uglavnom poluzgibovi i propadanja u najboljem slucaju do paralele. Mada kazu da u kraju ima neki klinac koji moze da uradi zastavu i muscle-up (zgib na sipci koji se nastavlja u propadanje).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...