Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Kako se uopste meri procenat masti u telu?
Ima raznih metoda od hi-tech uredjaja (InBody Analyser) do štap-kanap gde se meri težina+visina+razni obimi. Body fat index tablicu imate na Body Fat Percentage a tu su i linkovi na kalkulatore nekoliko metoda vaga-metar. Naravno ako umete pravilno da izmerite krojačkim metrom obime.Alphons, koju metodu si koristio?
Link to comment
Idem namore za 10 dana, moram nesto poduzeti da bar malo zalicim na coveka. Znam da je rok prekratak, ali da li bi ista pomoglo ako bih izbacio nekih 4-6 piva koje popijem dnevno u proseku?
Zakasnio si za ovo leto. Počni ti da vežbaš za sledeće.
Link to comment

miloglede najstariji si na forumu i najmisicaviji, ne kukaj tako mejdejski

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

Ne kazem ja da nisam misicav, ali nakupilo se brate previse salaI otkad sam ja to najstariji na forumu? <_<

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Idem namore za 10 dana, moram nesto poduzeti da bar malo zalicim na coveka. Znam da je rok prekratak, ali da li bi ista pomoglo ako bih izbacio nekih 4-6 piva koje popijem dnevno u proseku?
posalji zliglija mesto tebe, nek laze da je on ti.
Link to comment

Sa burazerom radim po programu koji mu poslao jedan nas kondicioni sto radi u Rusiji 3 dana teretane i tri dana trcanja i izgiboh. u teretani 8 vezbi po 5 serija sa 12-10-10-10-12 ponavljanja gde su ove sa 12 malo lakse tezine. Svaki dan sam mokar skroz ali vidim da deluje :)

Link to comment

poce san isklucivo kuci trenirati odavno. sto iz vrimenskih, komfortabilnih sto iz shtedljivih razloga.prije samo sklekove i stomachne vjezbe. prije 1misec san nasa dumbbell u podrumu stare. 100 bolji efekat od sklekova.moracu ubrzo pojacati kilazu na njima. ima na amazonu 20kg (2x 10) za 50$ covjece. zatim ima i sami set tegova bez bar-a.

Link to comment
Sa burazerom radim po programu koji mu poslao jedan nas kondicioni sto radi u Rusiji 3 dana teretane i tri dana trcanja i izgiboh. u teretani 8 vezbi po 5 serija sa 12-10-10-10-12 ponavljanja gde su ove sa 12 malo lakse tezine. Svaki dan sam mokar skroz ali vidim da deluje :)
Uh,8 vezbi po 5 serija?Svaka cast.Jel mozes da napises otprilike kakav je princip vezbanja,tj. koje delove tela radis koji dan i slicno?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...