Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

@ToniAdamsSvaka dugotrajnija dijeta je sok za organizam jer se iskace iz nekog uobicajenog obrasca na koje je telo naviklo.
druze, tvoj je problem sto pod dijetom podrazumevas ekstremno stanje. a do toga jednostavno nema potrebe da dodje, osim kada se radi o ekstremnim primerima.
Link to comment
druze, tvoj je problem sto pod dijetom podrazumevas ekstremno stanje. a do toga jednostavno nema potrebe da dodje, osim kada se radi o ekstremnim primerima.
Edited by Tastatura
Link to comment
druze, tvoj je problem sto pod dijetom podrazumevas ekstremno stanje. a do toga jednostavno nema potrebe da dodje, osim kada se radi o ekstremnim primerima.
Daleko od toga da pod dijetom podrazumevam ekstremno stanje.Dijeta moze da bude blaza ili ekstremnija,da trazi manje ili vise odricanja,da bude pracena sa manje ili vise aktivnosti,sad druga je neka prica sto sam ja pomenuo one ekstremnije.mislim,nije ni bitno,glupo da ispadne da se jos i posvadjamo oko ovakve teme.
Link to comment
ja volim topao semvič sa svime u 3 ujutru da jedem više no išta, veruj mi. to zalijem sa litrom cocacole, pa onda izvršim desant na sladoled. jako zdravo.Kada sam, pre mesec dana, krenuo u akciju skidanja kilograma, krenuo sam sa nekim ciljem da se tako dugoročno hranim. I znao sam da ću morati da vežbam. Posle nekog vremena ti pređe u naviku, i trčanje i ishrana i sve. Sada se, naravno, povremeno počastim nekim junkom, jer nemam potrebu da se lišavam svega. Pa kad mi se pre neko veče, prilikom povratka iz opjanjivanja prijelo punjeno belo, izeo sam ga samo tako. Najzajebanije je krenuti, naročito ako imaš nekakve nerealne ciljeve i precenjuješ svoju volju. Ako znaš koliko možeš, kreneš polako, pa ćeš se polako navikavati.
Jos samo da nadjem snagu volje za tako nesto :)Hvala,samo da izdrzim tih prvih mesec dana pa ce posle biti lako. Edited by Tastatura
Link to comment

meni tu ne igra nešto voljni momenat. na 7 različitih mesta sam čitao o iste stvari o mastima, UH, i proteinima i zato na dobar deo junka gledam kao na cigare - nelogično za unošenje u organizam.naravno krljam ja svašta od hrane, ali mnogo manje pa nemam više problema sa kilažom, zdravljem, varenjem itede

Edited by korindjar
Link to comment

Ja to nisam radio jedno mesec dana, a 3 dana vec nisam isao u teretanu i sad idem prehladjen i neispavan. Danas bas radim ledja, necu ni pokusavati mrtvo.

Link to comment

Ma ja ga ionako radim sa smesnim tezinama, ali gledam da uradim dosta serija sa malim pauzama, ne bih li nabacio nesto mesa na ledja i noge

Link to comment

Ja sam bas dosta slabiji u zadnje vreme, slaba i neredovna hrana i tako to. Pomirio sam se s cinjenicom da od keve nema bilderskog 'leba i da cu se vratiti na staro samo ako budem svoj covek jednog dana, (covek koji zaradjuje nesto tipa 400+ evra mesecno). Neki dan sam se merio, 89.5 kila imam :lol:

Link to comment

Ja napravio neku pauzicu, tako da od danas najverovatnije ponovo krecem u teretanicu. Jedino je bezveze, sto cu za nedelju dana najverovatnije ponovo morati malo duzu pauzicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...