Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

taj rad. btw, po prvi put razmišljao danas o uzimanju nekih suplemenata za ubivanje masti. Brzo me prošlo kad sam video pošto koštaju.
opet ja. opet razmišljam o uzimanju nečega da mi pruži pomoć u topljenju šlaufa. nemam pojma, osećam se kao bulimična tinejdžerka, ali počinje da me nervira.dal da uzimam ? dal da ne ? ako da, šta ? Biti il ne biti....
Link to comment
opet ja. opet razmišljam o uzimanju nečega da mi pruži pomoć u topljenju šlaufa. nemam pojma, osećam se kao bulimična tinejdžerka, ali počinje da me nervira.dal da uzimam ? dal da ne ? ako da, šta ? Biti il ne biti....
ne! odradi par meseci treniranja i regulisane ishrane... pa onda menjaj plan ako ne ide kako bi trebalo. (a to je mesecno 2-3 kg manje)
Link to comment
Ja ne znam ko moze da izdrzi bez ugljenih hidrata 21-90 dana, to mi nikako ne zvuci logicno. Znam za ketogenu dijetu, gde npr. 6 dana jedes samo proteine i nesto malo masti, a onda se jedan dan odvalis od "junk fooda". Isto tako, postoje i varijacije UH, ali mislim da je 90 dana bez istih neizvodljivo. :unsure:
Ja sam pokusao,ali nisam izdrzao duze od 3 dana,pao sam na pomfritu,ali je par mojih prijatelja i jedna prijateljica izdrzalo 3-4 nedelje i izgubili su od 6-11 kilograma.Jeste zajebano,devojka je imala vrtoglavice povremeno,ali je ipak izdrzala.Momci su uspeli da nabiju misicnu masu,a izgubili su slauf oko stomaka.Kazu da im je to najteze iskustvo od svih dijeta koje su primenili,ali im je dala najbolje rezultate i to za najkrace moguce vreme.P.S umalo da zaboravim,mozak im se nije razgradio :) Edited by Tastatura
Link to comment

moguce da ga nisu mnogo ni imali cim su rokali tu dijetu.u sto evara da bi bio isti efekat da su uzimali po 50 grama crna leba uz dorucak, rucak i veceru, a da ne bi uopste imali vrtoglavice?a, a?dajte ljudi, sve treba da se jede.

Link to comment

ja ne kontam te sumanute dijete. kada sam dijetovao (15kg) jeo sam sve, samo pazio da ne krljam kola, slatkiša, bespotrebnih masti, nekih glupih grickalica... što je na kraju i prešlo u veoma dobru naviku.činjenica je da 50% hrane koje unosimo u sebe je težak junk... makar je tako bilo kod mene

Edited by korindjar
Link to comment
ja ne kontam te sumanute dijete. kada sam dijetovao (15kg) jeo sam sve, samo pazio da ne krljam kola, slatkiša, bespotrebnih masti, nekih glupih grickalica... što je na kraju i prešlo u veoma dobru naviku.činjenica je da 50% hrane koje unosimo u sebe je težak junk... makar je tako bilo kod mene
Ovo je sustina i podrzavam, dok sam keto dijetu naveo kao ekstremni primer. Moj drug je izbacivanjem hleba, slatkisa i nekih losih masti + teretanom i nekim kilavim trcanjem za mesec i po skinuo 12 kila ciste misicne masti.
Link to comment

@ToniAdamsSvaka dugotrajnija dijeta je sok za organizam jer se iskace iz nekog uobicajenog obrasca na koje je telo naviklo.Dal je proteinska il bilo koja druga nije ni bitno,svaka moze da bude opasna narocito za bubrege il jetru(mozak je jos i najmanji problem)Znam ljude koji su se vratili deblji posle nekih dijeta,znam one koji su izgubili kilograme,ali kilograme misica,dok im je salo ostalo,a bilo je i slucajeva kad su ljudi gubili kilazu,da bi im se vratila duplo od te izgubljene za koji mesec.Naveo sam iz prakse ono sto se pokazalo najbolje.Jebi ga,u osnovi glavni je problem sto 95% ljudi nema naviku zdrave ishrane pa onda traze neko brzo resenje kad im dojadi pivska stomacina ili man boobs.Ja licno,dugi niz godina treniram i imam slauf,i prosto sam spreman da ga istrpim jer bez cokolade,pomfrita,cipsa i ostalih ukusnih carolija ne mogu da zivim..jebi ga.@KorindjarVoleo bih da mi je tvoja volja pa da odjednom prekinem da ubacujem ta sranja u sebe,ali pokusavao sam nekoliko puta i shvatio da je to jace od mene.

Edited by Tastatura
Link to comment
@KorindjarVoleo bih da mi je tvoja volja pa da odjednom prekinem da ubacujem ta sranja u sebe,ali pokusavao sam nekoliko puta i shvatio da je to jace od mene.
ja volim topao semvič sa svime u 3 ujutru da jedem više no išta, veruj mi. to zalijem sa litrom cocacole, pa onda izvršim desant na sladoled. jako zdravo.Kada sam, pre mesec dana, krenuo u akciju skidanja kilograma, krenuo sam sa nekim ciljem da se tako dugoročno hranim. I znao sam da ću morati da vežbam. Posle nekog vremena ti pređe u naviku, i trčanje i ishrana i sve. Sada se, naravno, povremeno počastim nekim junkom, jer nemam potrebu da se lišavam svega. Pa kad mi se pre neko veče, prilikom povratka iz opjanjivanja prijelo punjeno belo, izeo sam ga samo tako. Najzajebanije je krenuti, naročito ako imaš nekakve nerealne ciljeve i precenjuješ svoju volju. Ako znaš koliko možeš, kreneš polako, pa ćeš se polako navikavati.
mišićna mast? kuješ nove termine?
ja već 5 minuta pokušavam da shvatim šta je to. jel to isto što i koštano salo ? :huh:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...