Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa malo je zajebano da istovremeno gubis mast i nabacujes misice ali nije neizvodljivo. Samo treba para i discipline u ishrani.
para ? :unsure:
pa nit je alfons neki debos nit kontam da oce da bude zverina ko ti.svakako ce gubiti mast dok bude radio fri vejts u cilju nabacivanja mase, a samoj masi nema sanse da smeta kardio.
tako sam nekako i ja razmišljao, pa reko da proverim. A ja ne bih mogao da budem kao Zli ni u najgoroj Zlijevljevoj fazi, čak i kad bih hteo.
Link to comment

Pa trebaju ti pare za kvalitetnu ishranu. Sva ta piletina, curetina, junetina, riba, mladi i posni sirevi, ovo ono... kosta, jbg. Ja sam jednom probao da bacim na papir koliko mi treba da bih izvlacio dnevno oko 200gr proteina, uz solidan unos kvalitetnih UH i masti, i brzo sam odustao od racunanja.Inace, sad variram izmedju 88 i 90kg, sa definicijom losijom nego kad sam imao i celih 96. Toliko o zverini.

Link to comment
Pa trebaju ti pare za kvalitetnu ishranu. Sva ta piletina, curetina, junetina, riba, mladi i posni sirevi, ovo ono... kosta, jbg. Ja sam jednom probao da bacim na papir koliko mi treba da bih izvlacio dnevno oko 200gr proteina, uz solidan unos kvalitetnih UH i masti, i brzo sam odustao od racunanja.Inace, sad variram izmedju 88 i 90kg, sa definicijom losijom nego kad sam imao i celih 96. Toliko o zverini.
ima li ista jadnije od posnog sira kad covjek pomisli na sve one masne sirne ukusnosti :(
Link to comment

Za one koji su pitali najbolji nacin ishrane(najbolja dijeta)za nabijanje misica i skidanje masti je "proteinska dijeta"(odnosno,jedna od najboljih).Unosenje proteina uz minimalnu kolicinu masti,uz potpuno izbacivanje ugljenih hidrata(dobrih i losih)Obicno traje oko 21-90 dana i za to vreme moze da se izgubi dosta kilograma,sto opet zavisi od metabolizma osobe.Znam iz primera da dijeta uspeva 100%,ali je veliki problem taj nedostatak ugljenih hidrata koji su potrebni za rad mozga.Ja je licno nisam probao jer ne mogu bez hleba,krompira i pirinca,ali ko je disciplinovan neka proba.Nuspojave mogu da budu vrtoglavice i malaksalost.P.S svo to meso dosta kosta pa se vracamo na ono sto je Zli Gli rekao,a to je da su i pare pored disciplinovanosti ogroman problem.

Edited by Tastatura
Link to comment

JA znam da bi bi to bila optimalna ishrana, ali mi je to prespartanski. A i trebaju mi obe sive ćelije trenutno. Tako da unosim UH, ali drastično smanjim unos posle pet popodne.

Link to comment

Ja ne znam ko moze da izdrzi bez ugljenih hidrata 21-90 dana, to mi nikako ne zvuci logicno. Znam za ketogenu dijetu, gde npr. 6 dana jedes samo proteine i nesto malo masti, a onda se jedan dan odvalis od "junk fooda". Isto tako, postoje i varijacije UH, ali mislim da je 90 dana bez istih neizvodljivo. :unsure:

Link to comment
Ja ne znam ko moze da izdrzi bez ugljenih hidrata 21-90 dana, to mi nikako ne zvuci logicno. Znam za ketogenu dijetu, gde npr. 6 dana jedes samo proteine i nesto malo masti, a onda se jedan dan odvalis od "junk fooda". Isto tako, postoje i varijacije UH, ali mislim da je 90 dana bez istih neizvodljivo. :unsure:
ja ne znam kako neko moze da pomisli da je ok ne unositi ugljene hidrate
taj rad. btw, po prvi put razmišljao danas o uzimanju nekih suplemenata za ubivanje masti. Brzo me prošlo kad sam video pošto koštaju.
Link to comment

proteinska dijeta je nevidjeno sranje, i kao takvu je prezire svako ko se ikada barem malo interesovao za zdravu ishranu. a neuzimanje masti je tek prica za sebe, buduci da je mozak dobrim delom od njih sazdan, te posle nekog vremena dolazi do razgradnje istog. kretenski instant koncept koji je odavno sa razlogom ismejan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Iz licnog primera mogu da kazem da je najbolje jesti koliko toliko normalno (s tim da ovi kojima kipi salo ipak treba da prioritet daju proteinima) a pritom se baviti raznim sportskim aktivnostima, i za odredjeni vremenski period rezultati nece izostati, i vizuelno a i kondiciono. Mada, ako je neko bas ocajan i hoce npr. da se instant stese za leto, treba da proba tu ketogenu dijetu. Video sam neke koji su se sredili za mesec dana ili malo jace, mada je jebeno biti 6 dana bez UH i tako u krug.

Link to comment

Pa naravno, osnovi zdrave ishrane su danas zeleno, sutra crveno, a prekosutra, je li, zutoBez zajebancije, odnos ugljenih hidrata, proteina, i masti treba da bude valjda nekih 60:25:15, a ako se zeli smrsati, valja smanjiti ukupan kalorisjki unos (i/ili povecati potrosnju). Prosta matematika. Potrosis vise nego sto uneses. Sve ostalo je muziciranje onoj stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...