Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1 pitanje : ponovo sam počeo da vežbam. ništa preterano, trčim nekoliko puta nedeljno, 3 puta nedeljno radim osnovne vežbe kod kuće - sklekovi, zgibovi, propadanja, plus malo vežbam sa tegovima.Imam višak kilograma (naročito oko stomaka) i manjak mišića. Da li da se više fokusiram na gubljenje kilograma ili na izgradnju mišića ? Želim da postignem i jedno i drugo, samo ne znam kojim redosledom (ako ga ima) da idem.

Link to comment

posto znam slucajno koliki si prasac, odgovor je jasan - pod 1!misici ti nista ne znace kad si toliko bas debeo.realno, ne vidim potrebu da odvajas ta 2 procesa.

Edited by ToniAdams
Link to comment

pa nit je alfons neki debos nit kontam da oce da bude zverina ko ti.svakako ce gubiti mast dok bude radio fri vejts u cilju nabacivanja mase, a samoj masi nema sanse da smeta kardio.

Link to comment

ne pratim topić, ali cenim da je ovaj trust gym mozgova do sada otkrio lak i brz način da se skine ili barem umanji pivski stomak. unapred zahvalan!

Link to comment

ček jel baš tako linearna zavisnost? pitam pošto sam pivo ukinuo, ili sveo na minimum minimuma već izvesno vreme. primećujem da se blago ispuvao, no i dalje je tu. koliko mu treba da krene da nestaje?

Link to comment

pa da ti recem iz iskustava, pre 2 leta sam kao drzo djetu i relativno brzo se spustio na savrsenih 96 za moju visinu...kod skidanja tibe dijeta je jebeno sve! nazalost, ali tako je. vezbama ces svakako mlohavi opasac utegnuti, ali obim ce ostati manje vise isti.

Link to comment

ma ni govora, skoro sve. pojuricu negde dijetu, pa cu da ti sibnem, a ako slucajno ne nadjem seticu se makar 95 postotnosti.vrlo lako za pridrzavati se.

Link to comment

prepade me, gonzo. taman sam htela da napisem zar i ti sine brute, ali dobro, vidim da nisi podlegao.nema lepse stvari od tibice, kontrolisane. a ti toni samo nastavi, bio nekad ovde doktor pfaf, prvi satro strucnjak za dijete u otadzbini, a bio ko burence i svim pacijentima govorio da je njemu tako od zuci. vazno je imati dobro opravdanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...