Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja promenio teretanu pre 3 dana, uzeo neki proteincic i sad planiram za mesec dana da dobijem tj. vratim jedno 3kg cistih misica. Mnogo variram u kilazi, od 88 (najmanje u zadnjih mozda 5 godina) do 92, a prosle godine sam isao i do 96 sa boljom definicijom nego sad. Uzasan sam.

Link to comment

Surutka.Ma ja sam magarac,jer sam hteo da pristedim.Doneo mi ortak iz Bugarske i sad cu da ih prospem.Nije mi jasno kako ih Bugari vare.

Link to comment
Surutka.Ma ja sam magarac,jer sam hteo da pristedim.Doneo mi ortak iz Bugarske i sad cu da ih prospem.Nije mi jasno kako ih Bugari vare.
umesto surutke, uzmi proteine iz surutke... jesu skuplji, ali imaju manje "smeca" (secera, laktoze ...) Edited by Takeshi
Link to comment

@casperbgd neka zelena kutija,pise nesto na bugarskom pa ne znam sta bi moglo biti ime firme.Moguce da prepakuju,mada sam ja bio uveren da proizvode suplemente jer su neki likovi u kraju preprodavali njihove(bas u Bugarskoj proizvedene) steroide godinama.@Takeshi jebi ga,pare i jesu problem,gledam da prodjem sto jeftinije,al ocigledno da se jeftino na Balkanu ne isplati.Moracu malo da iskuliram,bas mi je skupa kombinacija suplemenata i proteinske ishrane.

Link to comment

ma okej, shvatam... ja uzimam samo povremeno, nakon jacih treninga (trcanje, plivanje), pa mi se kilogram whey-a razvuce na nekoliko meseci.

Link to comment
@Takeshi jebi ga,pare i jesu problem,gledam da prodjem sto jeftinije,al ocigledno da se jeftino na Balkanu ne isplati.Moracu malo da iskuliram,bas mi je skupa kombinacija suplemenata i proteinske ishrane.
Najjeftinija moguca varijanta ti je da uzmes ono pakovanje od 900gr i pijes samo po 30gr posle treninga, sto ce reci da ce ti trajati mesec i nesto, zavisno od toga koliko cesto vezbas. To je mesecno oko 2500 dinara, sto bi trebalo da je podnosljivo za sve vas koji imate kakav takav posao.
Link to comment
Najjeftinija moguca varijanta ti je da uzmes ono pakovanje od 900gr i pijes samo po 30gr posle treninga, sto ce reci da ce ti trajati mesec i nesto, zavisno od toga koliko cesto vezbas. To je mesecno oko 2500 dinara, sto bi trebalo da je podnosljivo za sve vas koji imate kakav takav posao.
Verovatno cu tako nesto i da uradim,gledano da sam do sad uzimao mericu jednom dnevno kad ne vezbam,i dva puta dnevno(pre i posle treninga)kad vezbam.Da ne pricam o tome da svaki dan jedem pilece belo,ribu i belanca od jajeta.
Link to comment

a jel provjeravate nivo kreatina kad jedete toliko proteina?ja sam malo pojacala proteine (naustrb ugljenih hidrata) iz razloga koji nemaju veze sa teretanom i kreatin mi je na gornjoj granici. pritom nisam uopste imala dojam da precerujem.no, reakcija organizma je individualna, naravno.

Link to comment

Naravno,redovno radim enzime jetre i pregled urina.P.S a sta ti to znaci "pojacala sam malo proteine"?Jel to mislis na suplemente ili proteinsku ishranu?Jeste da svaki organizam deluje razlicito,ali ne bi trebalo nesto puno da ti skoci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...