Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ne bih menjao teretanu, jer definitivno u mojoj blizini nema teretana takvog kvaliteta za iste pare, tacnije ostale su skuplje, a pritom dosta losije. Jos par dana maja i ceo jun cu trenirati, a verovatno cu polovinu jula pauzirati, pa cu videti kako ce se to odraziti na zelju za treniranjem.

Link to comment

Meni istice sestomesecna pretplata 9. juna i resio sam da odradim mesec dana u ovoj relativno novoj, citavih 50 metara udaljenoj, nazvanoj Force Fitness :D Inace, neki dan sam gladan radio bench 100x6 (zadnje ponavljanje uz malu pomoc prijatelja), sto mi se nije desavalo ni kad sam bio u top formi i sve ostale vezbe radio sa vecim kilazama nego sad. Trenutno se raspadam u svemu osim u benchu, ne kapiram kako i zasto.U ponedeljak narucujem neki protencic, sredicu se do jula malo.

Link to comment
Meni istice sestomesecna pretplata 9. juna i resio sam da odradim mesec dana u ovoj relativno novoj, citavih 50 metara udaljenoj, nazvanoj Force Fitness :D Inace, neki dan sam gladan radio bench 100x6 (zadnje ponavljanje uz malu pomoc prijatelja), sto mi se nije desavalo ni kad sam bio u top formi i sve ostale vezbe radio sa vecim kilazama nego sad. Trenutno se raspadam u svemu osim u benchu, ne kapiram kako i zasto.U ponedeljak narucujem neki protencic, sredicu se do jula malo.
Svaka cast,imas dobru snaznu sisu :) .Nego da te pitam posto vidim da si iskusan hemicar,jel uzimas proteine sa vodom ili mlekom.Ja ih uzimam s mlekom(ukusnije mi je tako),ali mi ljudi kazu da je bolje s vodom...naravno,dok sam ih pre mesao s vodom druga polovina mi je govorila da treba s mlekom angry.gif Edited by Tastatura
Link to comment

Samo i iskljucivo sa vodom, naravno, jer mleko usporava ugradnju istih u misice ili kako vec. Nekad stavim i mericu dekstroze ali ne obavezno.

Link to comment

OK,hvala na informaciji.Znaci ponovo mesam s vodom,a dodavacu i na 25 grama proteina i 5 grama glutamina.

Edited by Tastatura
Link to comment

ja mešam neki domaći sa whey izolatom sa ukusom čokolade, pošto je prvi suviše odvratan da se pije a drugog ima suviše malo kad bi se pio sam

Link to comment

Koji je to domaci whey?Jedina ozbiljna kompanija suplemenata u SFRJ je slovenacka THE Nutrition, a i oni proizvode prave u belgijskoj fabrici.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ne sećam se, bacio sam kutiju. Ima narandžasti natpis na njoj. Neka mala farmaceutska proizvodnja iz Beograda.Prah je vrlo higroskopan, ugrudvava se, sama supstanca ima koječega u sebi poput masti, jako je slano... ukus katastrofa. Kad se pomeša još i može da prođe, ali neću opet da kupim.

Link to comment
Ne sećam se, bacio sam kutiju. Ima narandžasti natpis na njoj. Neka mala farmaceutska proizvodnja iz Beograda.Prah je vrlo higroskopan, ugrudvava se, sama supstanca ima koječega u sebi poput masti, jako je slano... ukus katastrofa. Kad se pomeša još i može da prođe, ali neću opet da kupim.
SLANO!!?? :blink: Covece,nasi su stvarno nesposobni!Ne sumnjam da ce kompanija da propadne u najkracem mogucem roku.Inace,poprilicno pizdim kad vidim odnos cena suplemenata ovde i inostranstvu.Bruka koliko je to kod nas skuplje. Edited by Tastatura
Link to comment

Ja pijem Whey Plex, All Stars ga proizvodi...Fin ukus i dosta proteina u jednom sejku (43g)Sad kad sam stuko dve tegle idem na "poor man" proteinsku djetu :lol:

Link to comment
43g :o
Da da, verovao ti meni ili ne :) postavicu sliku ako se setim.Edit: Evo slike 789_0_All_Stars_Whey_Plex.jpgPrevario sam se nije 43 nego 42. Edited by Grim Reaper
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...