Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Gli, evo slike...

fitnessavskikej1.jpg

Dakle, ova sprava sto stoji u pozadini, ili ovih par na kojima babe vezbaju (al sam nasao sliku :isuse::lol: )Na sta deluje?

Link to comment
jos samo jedno za zene - radite li one vezbe za struk sa tegicima i naginjanjem u stranu i/ili malo unazad i da li one imaju ikakvog efekta (moja instruktorka ih iz nekog razloga dosta forsira).(btw, 1 stilska opaska: nema glupljeg izraza za telesne nesavrsenosti od onoga love handles)
imas ovde par efikasnijih vezbi za love handles (oko 4 i oko 8min)http://www.youtube.com/watch?v=nUU0X2lATKg
Link to comment

Ah to je "kod mene na okretnici".Meni to izgleda kao za simulaciju hodanja, ali vise kao razgibavanje.Pri tome je zajeb što nema nikakav otpor tako da ko se ne drži može časkom špagu da napravi , samo čekam kad će neko od matorijih da se skenja.A malađi ga koriste kao ljuljašku pa sa obe noge zajedno ljuljaj ljuljaj dok im ne bude muka.Ova za veslanje je dobra i ona gde se sedeći potiskuješ nogama...

Link to comment

E, lepo! Za hodanje angry.gif Nema otpora, to je tacno. Medjutim, ukoliko se radi pun pokret (zamah nogom napred i nazad do kraja) i to brzom brzinom, rade misici. Najvise kad se dodje do kraja i treba da se zaustavi noga i pogura u suprotnom pravcu. Samo sam malo drndao napravu sinoc nakon trcanja, pa rekoh da pitam cemu sluzi <_<

Link to comment

Opet sam radio stojeci potisak bucicama, posle par meseci. Rame mi se ponasalo manje-vise OK, videcemo sta ce se desiti kad se ohladi. Valjda ce biti u redu.

Link to comment

Ja ocekivao porast motivacije uz prolepsanje vremena, kad ono kontraefekat, jos me veca mrzovolja ubije na treningu, ali ipak odradim solidno. Kako pronaci lek za napacenu motivaciju? :(

Edited by casperbgd
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ja ocekivao porast motivacije uz prolepsanje vremena, kad ono kontraefekat, jos me veca mrzovolja ubije na treningu, ali ipak odradim solidno. Kako pronaci lek za napacenu motivaciju? :(
napravi puzu. kada budes poceo da se raspadas sa spavanjem, koncentraciojom i raspolozenjem - pravac u teretanu. mozda cak pocnu da ti nedostaju i upale :)
Link to comment

Vec mi polako opada problem lose motivacije, sam od sebe. S tim sto idalje ima trenutaka kad me mrzi da radim neku vezbu, pogotovo ako su noge u pitanju, ali sta je tu je. Zasicenje je u pitanju, pretpotstavljam.

Link to comment
Vec mi polako opada problem lose motivacije, sam od sebe. S tim sto idalje ima trenutaka kad me mrzi da radim neku vezbu, pogotovo ako su noge u pitanju, ali sta je tu je. Zasicenje je u pitanju, pretpotstavljam.
Mozda da promenis vezbe(trening)..ili mozda okolinu,tj.teretanu u kojoj vezbas.Meni je to znalo da pomogne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...