Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Posto u teretanama obicno instruktori nemaju blage veze, onda verovatno i nije potrebna nikakva diploma, vec veza.edit: mrzi me da menjam recenicu, pa nek ostane da instruktori nemaju veze, ali imaju veze. :)
+1
Negde se i nadju ozbiljni instruktori koji znaju,mada je mnogo vise onih priucenih.
pretpostavljam da ste sva trojica sa sve helankama išli redovito na fitness/aerobne programe pa govorite iz iskustva.evo, ja ću biti najbolja od sve dece i poboljšaću statistiku u korist sjajnih priučenjaka.
Link to comment

Ja sam bio dobar instruktor ovamo gde sam radio, mada je to sve bilo nezvanicno jer kod nas nema nijedna teretana koja ima nekog sa licencom ili cime vec. A znam dosta, stvarno, i o vezbanju i o ishrani.Inace, imao sam kod sebe 500 tabletica metana (tacnije Dianabol od 10mg), prodao 300 i ostalo mi 200. Kontam da cu ostaviti sebi 100 komada da se roknem u maju, taman pred leto. Nemam volje za vezbanjem, treba mi neki indzekshn. :unsure:

Link to comment
Ja sam bio dobar instruktor ovamo gde sam radio, mada je to sve bilo nezvanicno jer kod nas nema nijedna teretana koja ima nekog sa licencom ili cime vec. A znam dosta, stvarno, i o vezbanju i o ishrani.Inace, imao sam kod sebe 500 tabletica metana (tacnije Dianabol od 10mg), prodao 300 i ostalo mi 200. Kontam da cu ostaviti sebi 100 komada da se roknem u maju, taman pred leto. Nemam volje za vezbanjem, treba mi neki indzekshn. :unsure:
Zajebi te gluposti, majke ti. Kakav bre metan, nisi valjda skrenuo s mozgom. Neces nista dobiti tim uzimanjem, samo mozes sebi naskoditi. A dobro znam neke ljude koji su uzimali metan, imali dve nedelje odlicne rezultate i onda za mesec dana izgledali kao svinje, izgubili sve misice sto su dobili, pritom otislo i ono sto su pre imali. To su ozbiljne stvari za takmicare, a ne zna rekreativce koji oce da imaju 6/8 plocica i pristojnu definiciju celokupnog tela, koju si ti inace i imao.
Link to comment
pretpostavljam da ste sva trojica sa sve helankama išli redovito na fitness/aerobne programe pa govorite iz iskustva.evo, ja ću biti najbolja od sve dece i poboljšaću statistiku u korist sjajnih priučenjaka.
Vezbao u dve teretane, pricao sa raznim ljudima koji su vezbali u nekim drugim teretanama i naslusao se miliona istih gluposti koje su culi od "trenera" u teretani. Naravno da ima i dobrih, ali ogromna vecina su klasicne neznalice. Poneki i dobro izgleda zahvaljujuci konstantnom uzimanju razne hemije, a ima i nekih za koje nikada ne bi rekao da su podigli tezi teg od 12kg.Generalno, vecina vezbaca ne poznaje osnovne stvari. Godinama idu u teretanu, a idalje vicu bendz i jedu plazmu da nabiju misicnu masu.
Link to comment

Metan je od slabije hemije, ovamo to skoro k'o dobar dan. Imam par dobrih drugova koji to uzimaju i nemaju nikakve nuspojave, sto je i normalno kad se uzima u propisanim dozama.Jebe me valjda sto sam se smorio, omatorio. Sad, osim lose ishrane, i treniram kilavo, pa ne mogu da treningom nadoknadjujem ovo prvo. Nemam uopste volju da vezbam, sinoc otisao u teretanu, odradio cucanj, pricao s ljudima jedno pola sata i smorio se. Nazalost, mislim da je doslo vreme da se proba nesto, iako je to sto si napisao manje vise tacno.

Link to comment
Metan je od slabije hemije, ovamo to skoro k'o dobar dan. Imam par dobrih drugova koji to uzimaju i nemaju nikakve nuspojave, sto je i normalno kad se uzima u propisanim dozama.Jebe me valjda sto sam se smorio, omatorio. Sad, osim lose ishrane, i treniram kilavo, pa ne mogu da treningom nadoknadjujem ovo prvo. Nemam uopste volju da vezbam, sinoc otisao u teretanu, odradio cucanj, pricao s ljudima jedno pola sata i smorio se. Nazalost, mislim da je doslo vreme da se proba nesto, iako je to sto si napisao manje vise tacno.
Pa, ako je tako, onda je bolje da batalis. Videces i sam da neces nista postici metanom. Bolje uzmi neki NO reaktor, mozda ti pomogne oko motivacije, metan nije resenje za tvoj problem. Ti imas motivacioni problem, a on se ne resava metanom.
Link to comment
Metan je od slabije hemije, ovamo to skoro k'o dobar dan. Imam par dobrih drugova koji to uzimaju i nemaju nikakve nuspojave, sto je i normalno kad se uzima u propisanim dozama.Jebe me valjda sto sam se smorio, omatorio. Sad, osim lose ishrane, i treniram kilavo, pa ne mogu da treningom nadoknadjujem ovo prvo. Nemam uopste volju da vezbam, sinoc otisao u teretanu, odradio cucanj, pricao s ljudima jedno pola sata i smorio se. Nazalost, mislim da je doslo vreme da se proba nesto, iako je to sto si napisao manje vise tacno.
Zaista necu da ti pametujem(samo dobra namera),ali metan je toksican za jetru.Ako si vec odlucio da ga uzimas moras obavezno da pazis na doze i duzinu upotrebe,a ni to ti cak nece garantovati da ce sve biti ok.A ti drugovi nek urade enzime jetre pa ce da se vidi dal imaju nuspojave ili ne.
Link to comment

Sve znam, sve je jasno. Ipak, jetra se valjda obnavlja vremenom tako da ne bi trebao biti problem da podnese 30mg dianabola dnevno nekih mesec dana :unsure: Sto se tice NO reaktora, uzeo bih ja to da ne kosta ~50 evra (poredjenja radi, 100 komada ovih roze tabletica me je izaslo 1250din).Zapravo, najveci krivac za sve je keva jer ni 2% ne konstatuje moje vapaje i jecaje za nesto kvalitetnijom i obilnijom hranom (ako izuzmemo mene dzabalebarosa, naravno). Pre 2 meseca sam imao 95kg a pre sat vremena na istoj vagi u teretani - 89.6 :mellow: Variram i po 1kg dnevno posto uzasno jedem. Ovako probam da se naduvam makar vodom i boli me paja :lol:P.S. Sve ovo ne znaci da cu ja ovo sigurno probati nego su sanse skocile sa doskorasnjih 0 na mozda 20%.

Link to comment
  • 2 weeks later...

e pa ima dobrih stvarividim da dosta njih pravi tegove za 100-140din/kg. znači oko 5,000 za odličan set bučica.ovo je savršeno. mož i veš da se sušibig-564557_20032011284.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...