Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Jedan ljubezni forumas mi je vec preporucio jednog, ali sam toliko lenj i inertan da se jos uvek nisam obratio coveku :isuse: Medjutim, ovaj koga ti spominjes mi je bukvalno 100 metara od sljake. Da ne znas mozda posto je pregled/tretman? Mada mogu i sam da odem i proverim.
Evo ih na netuPitao sam ortaka koji je redovan pacijent i kaze mi da misli da je pregled nije vise od 2000 dinara. Kaze da je ubedljivo najbolji u gradu i da je njega preporodio. Verovatno cu i ja ovih dana da ga posetim jer imam problema sa lumbalnim delom kicme.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Danas sam cuo da je u novom zakonu o sportu predvidjeno da svaka teretana mora imati vise od 150 kvadrata. Da li je neko cuo nesto o tome? Pitam cisto informativno, znam da od toga nece nista biti, nego me samo zanima da li je moguce da takva glupost uopste postoji.

Link to comment

palo mi na pamet da bih kad porastem mogla da držim fitnes/aero treninge. da li mi je za to neophodna licenca? ako jeste, kome treba da se obratim za to? da li itko nešto zna?nemam ni d od dif-a niti s od sportske akademije.miloglede, STOP!

Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

@KasperU Zakonu o sportu nema nikakve odredbe koja bi propisivala povrsinu sportskih objekata. Cak se s tim u vezi nigde ne upucuje na podzakonske akte. Tako da je to po svoj prilici glupost.@Sara:bee:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
palo mi na pamet da bih kad porastem mogla da tržim fitnes/aero treninge. da li mi je za to neophodna licenca? ako jeste, kome treba da se obratim za to? da li itko nešto zna?nemam ni d od dif-a niti s od sportske akademije.miloglede, STOP!
i ja sam u fazonu da igram centarfora u arsenalu.
Link to comment

znam da imaju neki kursevi dal pri difu ili tako nešto, moja (sad već bivša i uveliko trudna) instruktorka aerobika je išla kod njih i dobila tu neku licencu, mogu da je pitam šta i kako ako hoćeš. inače stvarno su je dobro naučili, baš sam bila zadovoljna njom.

Link to comment

Posto u teretanama obicno instruktori nemaju blage veze, onda verovatno i nije potrebna nikakva diploma, vec veza.edit: mrzi me da menjam recenicu, pa nek ostane da instruktori nemaju veze, ali imaju veze. :)

Edited by casperbgd
Link to comment
Posto u teretanama obicno instruktori nemaju blage veze, onda verovatno i nije potrebna nikakva diploma, vec veza.edit: mrzi me da menjam recenicu, pa nek ostane da instruktori nemaju veze, ali imaju veze. :)
Negde se i nadju ozbiljni instruktori koji znaju,mada je mnogo vise onih priucenih.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...