Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Potpuno isto, motivacija u totalnom kurcu. Treba mi neka hemija a nemam para ni za sta. Na leto cu biti nikad losije definisan, necu smeti da nosim one roze gace.Inace, ja na benchu nikad nisam ni mogao mnogo vise tako da mi je ovo sasvim ok.
rokni sintol, rula!
Link to comment

Pad motivacije je uobičajena stvar. Ja npr. ne bih ni vežbao sad da me ne tera ortak iz srednje. Kada treniraš sa nekim ko ima volju da vežba, to je druga priča.Btw, jedno pitanje. Ortak koristi Super pump 250 kreatin... jel koristio neko od vas, ima li 'leba od toga?

Link to comment

Imam jednu naizgled kozmetičku nedoumicu, pa mi treba savet. Hoću da kupim strunjaču za vežbanje, ovom relax nisam bila zadovoljna, a i odslužila je svoje. Na nekom ženskom forumu kažu da su pavigym strunjače odlične i našla sam ih danas, sve je ok sem cene (od 49-72€). Znate li za nešto kvalitetno, a pristupačnije?

Link to comment
Pad motivacije je uobičajena stvar. Ja npr. ne bih ni vežbao sad da me ne tera ortak iz srednje. Kada treniraš sa nekim ko ima volju da vežba, to je druga priča.Btw, jedno pitanje. Ortak koristi Super pump 250 kreatin... jel koristio neko od vas, ima li 'leba od toga?
To ti bas i nije kreatin nego NO (nitric oxide, azotni valjda) reaktor. Na dobrom je glasu ali ja bih to uzimao samo ako imam i whey protein ili aminokiseline, uz dobru ishranu, naravno.
Link to comment
Imam jednu naizgled kozmetičku nedoumicu, pa mi treba savet. Hoću da kupim strunjaču za vežbanje, ovom relax nisam bila zadovoljna, a i odslužila je svoje. Na nekom ženskom forumu kažu da su pavigym strunjače odlične i našla sam ih danas, sve je ok sem cene (od 49-72€). Znate li za nešto kvalitetno, a pristupačnije?
ja za po kuci imam, ali doduse vrlo malo koristim, pjenastu prostirku kupljenu za 6-7 eura. proizvode neki hrvati. ili kinezi. tako neko. sasvim je ok.
Link to comment
Btw, jedno pitanje. Ortak koristi Super pump 250 kreatin... jel koristio neko od vas, ima li 'leba od toga?
Kao sto je brat Konan rekao, to nije (samo) kreatin. Uzima se pred trening, daje snagu i energiju. Jako je k'o djavo, ja nisam mogao da zaspim ako sam imao trening uvece. Nakon mesec dana telo se navikne i onda slaba vajda od toga.Ako hoces kreatin, onda uzmi bilo koji kreatin monohidrat. Ako hoces nesto pre-workout onda ti savetujem Jack3d.
Link to comment
Da ne zna mozda neko kakvog dobrog kiroprakticara?
Tek sam sad video. Jel ti jos treba kiroprakticar? Kazu da je medju najboljima Vlada kiroprakticar koji ima ordinaciju u trznom centru u Bulevaru umetnosti na NBG, preko puta JATa, tj slovacke ambasade. Ako ti treba mogu da nabavim telefon, sem ako ti ne smeta sto je Dule :piggy: redovna musterija, kao i skoro svi sportisti kojima treba ta vrsta tretmana. Neki moji ortaci se kunu u njega.
Link to comment

Jedan ljubezni forumas mi je vec preporucio jednog, ali sam toliko lenj i inertan da se jos uvek nisam obratio coveku :isuse: Medjutim, ovaj koga ti spominjes mi je bukvalno 100 metara od sljake. Da ne znas mozda posto je pregled/tretman? Mada mogu i sam da odem i proverim.

Link to comment
Jedan ljubezni forumas mi je vec preporucio jednog, ali sam toliko lenj i inertan da se jos uvek nisam obratio coveku :isuse: Medjutim, ovaj koga ti spominjes mi je bukvalno 100 metara od sljake. Da ne znas mozda posto je pregled/tretman? Mada mogu i sam da odem i proverim.
jebeni japi <_<
Link to comment
Tek sam sad video. Jel ti jos treba kiroprakticar? Kazu da je medju najboljima Vlada kiroprakticar koji ima ordinaciju u trznom centru u Bulevaru umetnosti na NBG, preko puta JATa, tj slovacke ambasade. Ako ti treba mogu da nabavim telefon, sem ako ti ne smeta sto je Dule :piggy: redovna musterija, kao i skoro svi sportisti kojima treba ta vrsta tretmana. Neki moji ortaci se kunu u njega.
Pa mislim da je on ili neko odatle i radio u KK Partizan...Zaista svi ga hvale...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...