Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

razbacani miloglede, očekivala sam od tebe na ovom topiku neki apdejt za teretanu.idi dole u karantin pa se žali. angry.gif tonći neka gazi štiklicama, a ja mogu da ti sednem na kičmu.od dva zla...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ko ne veruje da se za 10 minuta moze odraditi strasan trening, neka proba clean and press sa buckama, 5x5, uz max. minut i po pauze izmedju serija

Link to comment

Kad smo već kod strašnih treninga, topla preporuka za grudi: nabijanje bućicama, 4 serije po 8-12 ponavalja prvo na ravnom, pa na kontrakosom i na kraju na kosom benču. Posle toga razvlačenje sa lakšim bućicama, 3-4 serije. Na kraju istezanje. 45 minuta (sa sve pauzama), grudi bukvalno TRNU. :D

Link to comment

Ja veceras radio grudi, kao malo se vracam sa kilazama. 80x8 par serija, 100x4, 90x6. Posle kosi bucicama onim najvecim, razvlacenje, kontrakosi malo na masini i razvlacenje kablovima ili kako se vec zove. Zadovoljan.Inace, kilaza mi jako varira u zadnje vreme a stalno se merim posle treninga i na istoj vagi, u teretani - od 90.8 od 94.9 unsure.gif

Link to comment
Ja veceras radio grudi, kao malo se vracam sa kilazama. 80x8 par serija, 100x4, 90x6. Posle kosi bucicama onim najvecim, razvlacenje, kontrakosi malo na masini i razvlacenje kablovima ili kako se vec zove. Zadovoljan.Inace, kilaza mi jako varira u zadnje vreme a stalno se merim posle treninga i na istoj vagi, u teretani - od 90.8 od 94.9 unsure.gif
OK su kilaže. Inače, ranije sam forsirao benč naspram bućica (delom zbog toga što me mrzelo da ih pravim :D), ali definitivno više pogađa ovako. Konkretno juče sam radio sa po 27kg, trening je naporan jer su pauze između serija kratke, ali tako je efikasnije i brže. Boldovano ti je Cross over mašina, ja bih to radio svaki put kada radim grudi, al' džaba kada tamo gde vežbam nema te sprave.
Link to comment

Ja sam od 29. decembra neredovan. Odem 2 dana, pa 2 ne odem i tako u krug. Bas neki pad u motivaciji. Sve se nadam da ce motivacija porasti sa prolepsanjem vremena, ali ko zna. Blizi se leto, mora forma da se spremi, a verovatno pola leta necu ni ici u teretanu...

Link to comment

Potpuno isto, motivacija u totalnom kurcu. Treba mi neka hemija a nemam para ni za sta. Na leto cu biti nikad losije definisan, necu smeti da nosim one roze gace.Inace, ja na benchu nikad nisam ni mogao mnogo vise tako da mi je ovo sasvim ok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...