Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Po meni, najbolji split za zenske je da se jedan dan rade noge a drugi gornji deo tela, i tako stalno. Primer:1. dan: - cucanj- iskorak- ona sprava za zadnju lozu, moja omiljena  :naughty:- mrtvo dizanje sa ispruzenim, krutim nogama- eventualno i one dve spravice za spoljni i unutrasnji deo butina, isto ne znam kako se zovu ali ih ima po teretanama- listovi (podizanje na prste sa sipkom na ledjima ili podizanje na masini za listove)2. dan:- neka vezba za grudi (recimo pek-dek, razvlacenje ili nesto slicno a lagano, bench bas i ne rade mnoge zenske)- lat masina za ledja + mozda hiper-ekstenzija za jacanje donjeg dela ledja- stojeci biceps pregib bucicama / dvorucnim tegom- stojeci triceps potisak bucicom / kick-back / potisak na latu- potisak bucicama za ramena / "letenje"Naravno, ovo je program koji favorizuje donji deo tela jer kontam da je vecini zemsaka to mnogo bitnije, mada imam i par drugarica koje rade klasicne "muske" podele misicnih grupa pa opet nisu bilderke nego izgledaju sasvim dobro...

Edited by Zli Gli
Link to comment

uh, al je bilo dobro!! radila nekih 50ak minuta, krenula od bicikla, pa sad ne znam kako se sta zove, al bilo je i mrtvog dizanja i bencha i trbusnjaka. prijatno sam samu sebe iznenadila, jer uopste nisam u kondiciji, a sve sam odradila bez nekog jaceg napora. jedino sto mi sad trepere butni misici, i bojim se malo za sutra...inace, kako je vreme prolazilo imala sam sve veci osmeh, ovaj kretenski - :D :D :D , pa mi je u jednom trenutku postalo neprijatno kako gledam instruktorku. :lol: u nedelju novi trening. :) teretano, ljubavi!

Link to comment

U pocetku se skoro svi tako osecaju, samo gledaj da motivaciju odrzis konstantno. Inace, pocetni treninzi ni ne trebaju da budu sa prevelikim naporom, jer je bilo kakav napor dovoljan sok za telo. Sutra ocekuj upalu misica.

Edited by casperbgd
Link to comment

DipsChinsSquatAbs3-5 serija svaka vezba, 2 puta nedeljnoSve sto je nekome ko nije profi potrebno u zivotu

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

moram se pofaliti da nisam imala (jacu) upalu misica, juce posle treninga cak i malo trcala i setala, a pre treninga radila u basti. :D najteze mi pada vezba kad lezim na stomaku, sa ispruzenim rukama i nogama savijenim u kolenima, pa ih podizem, a oci mi bolno gledaju u crne tegice, koje zasad ne dizem, samo taj jedan odgore...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Posle 1. maja sam se tako kvalitetno raspao da to nije normalno.. zapravo, raspad je poceo ranije ali sad je kulminiralo, nisam bio 5 dana i od tad ne mogu da se povratim nikako, stalno sam malaksao i smoren.. Veceras sam se merio i imao sam 95.9kg posle treninga, kad sam bio prazan. I kao krupniji sam malo nego pre, vece ruke i ramena, ali jebes to kad mi je procenat masti veci nego ikad, poceo sam da se svinjim opasnoisuse.gifDajte preporuku za neku drogu sto skida mastsad.gif

Link to comment
Dajte preporuku za neku drogu sto skida mastsad.gif
ako je verovari igi popu, dop je odgovoran za njegovu savrsenu liniju i u 7. deceniji.
Link to comment

Ma zez'o sam se, kakva crna droga. Pa ja nikad nisam probao ni travu a ne nesto jace... A za efedrin su me pitali neki da im nabavim ali ga slabo ima, cak i ovaj moj iz Smedereva moze da nabavi sve steroide a efedrin jok. Ili nece, otkud znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...