Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

 Pa koliko sam skontao, manje-vise dobar deo tih steroida ima primenu u lecenju nekih bolesti ali ih braca bilderi koriste u druge svrhe... Konkretno, taj testosteron se daje i deci zaostaloj u fizickom razvoju, s tim sto se njima daje nesto tipa 250ml na svake 2-3 nedelje a bilderi uzimaju 250ml npr. svaki cetvrti dan. I naravno, najbolji je u kombinaciji sa nekim oralnim steroidom ali to je vec druga prica.Sve sam ispitao, nacitao se, naslusao iskustava ljudi koji su to uzimali... ali jok. Jeste da su svi zivi i zdravi ali necu da uzimam to jer mi je hrana uzasna i dzabe bi mi bilo, dobio bi' verovatno samo na snazi a to mi ne treba u zivotu. A da imam sredjenu i jacu ishranu, onda mi opet ne bi trebali steroidi jer bi' nabacio jos tih par kila misica koje hocu, tako da nemam razloga da koristim bilo sta tog tipa. Zato cu lepo da nagruvam ove moje ludake, ima da budu k'o SvaJcenegeri za 10 nedelja cool.gif

Link to comment

Stomak svakako zadnji odlazi.Ja sam uspeo da istopim sve ostalo, ali stomak ostaje, i tako već mesec dana.Što i nije loše, jer svakog jutra dok šoram pomislim kako treba da odem u teretanu :)

Link to comment
Stomak svakako zadnji odlazi.Ja sam uspeo da istopim sve ostalo, ali stomak ostaje, i tako već mesec dana.Što i nije loše, jer svakog jutra dok šoram pomislim kako treba da odem u teretanu :)
Dok god vidis vrsnjaka kad soras, nije tragicno :)Elem, i ja sam opet nabacio bojlercinu i miselinke, jebo me konj :isuse: Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Sta zadnje odlazi, dosta zavisi od genetike. Znam dosta ljudi kojima se salo skuplja na ruke npr., dok im je stomak dobar, ili noge, itd. U svakom slucaju, kardio i ishrana i six pack ne moze da omane.

Link to comment

Ja bih pre rekao: trening snage i ishrana, ili čak ako ćemo po prioritetima: ishrana + trening snage ;) ''Kardio'' = jedna od najvećih zabluda što se tiče regulisanja telesne mase odnosno masti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...