Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

U zadnje vreme skoro da uopste nisam trenirao ili sam nesto vezbao preko one stvari (a radim u jebenoj teretani, jebote) ali sam onda otkrio vijacu :Hail: Jebem ti, kako je to dobro :wub:

Link to comment
U zadnje vreme skoro da uopste nisam trenirao ili sam nesto vezbao preko one stvari (a radim u jebenoj teretani, jebote) ali sam onda otkrio vijacu :Hail: Jebem ti, kako je to dobro :wub:
Jel "vijaca" nadimak neke nove zenske u teretani?
Link to comment

Braco bilderi i sestre bilderke, znate vi dobro sta je vijac(h)a ali me malo jebete. Usemio sam se brzo, za mozda 2-3 pokusaja po par minuta sam dosao od metarskih skokova u vis do sitnih preskakanja po 50-100 komada odjednom sa sve povremenim poskakivanjem na jednoj pa drugoj nozi i onda vracanjem na obe. Cak planiram da kupim sebi neku nadrkanu vijacu jer je ova u teretani obicna kineska + je malo kratka pa mi stalno sjebava frizuru :(A sto se tice zemskih u teretani - jeb'o mi pas mater! Ja pre mesec i po nas'o sebi neku dobru devojku, onako tek mozda solidnog izgleda (ali jako dobru u dusi i bezobraznu kad treba), a fitnes ribetina milion i sve gledaju instruktora kao Boga. Situacija kao iz snova a ruke mi vezane :isuse: Ipak, imam nekih voajerskih slicica specijalno napravljnih za vas pa cu mozda okaciti veceras kad se vrnem s posla. Cisto da vidite moje muke :(

Link to comment
Usemio sam se brzo, za mozda 2-3 pokusaja po par minuta sam dosao od metarskih skokova u vis do sitnih preskakanja po 50-100 komada odjednom sa sve povremenim poskakivanjem na jednoj pa drugoj nozi i onda vracanjem na obe.
Koji sam ja fail :isuse:
Ipak, imam nekih voajerskih slicica specijalno napravljnih za vas pa cu mozda okaciti veceras kad se vrnem s posla. Cisto da vidite moje muke :(
OrsonWellesClap.gif
Link to comment

Jedno vreme sam baš dobro cepao vijaču, lični rekord mi je 20.5 minuta bez stajanja, kada kažem bez stajanja mislim na to da se nisam nijednom za tih 20+ zapleo, a još sam radio sa najbržim tipom vijače (čelična sajla) kojom se napravi preko 100 obrtaja u minutu.

Link to comment

ja furam vijaču kad idem na trčanje. odradim par krugova pa vijaču, a imam neku femsi sa tegovima u drškama.ali ne da sam očajan, mogu da sklopim 15 komada maks :isuse:

Link to comment

Preskakanje jednom tehnikom zna da bude monotono, npr. ako samo preskačeš obenožno, što onda dovodi do manje motivacije da se usavrši preskakanje. Pokušaj da kombinuješ - skokovi samo na jednoj nozi (npr. nekoliko ponavljanja pa promena na drugu nogu), naizmenično sa noge na nogu, pa onda npr. jedno preskakanje levom nogom pa dva desnom ili sl. Uglavnom, ako razbiješ monotoniju biće ti zanimljivije i brže ćeš napredovati. Meni je žao što nikako da usavršim ''osmicu'' ali mi zato dupli preskoci dobro idu, mada bih voleo da to usavršim kako bih mogao da napravim veći broj duplih preskoka za redom.

Link to comment

E i ja sam skoro otkrio vijacu. Ali sam smotan za sve pare, i posle nekoliko dana vezbanja ne mogu da spojim vise od pola minuta preskakanja da se ne sapletem. A o razlicitim tehnikama da ne govorim(probao jednom da ukrstim ko bokseri i klepio se u potiljak iz sve snage :isuse: ). Ali moram priznati da se pristojno oznojim za petnestak minuta preksakanja. A i zabavno je.

Link to comment
Jedno vreme sam baš dobro cepao vijaču, lični rekord mi je 20.5 minuta bez stajanja, kada kažem bez stajanja mislim na to da se nisam nijednom za tih 20+ zapleo™, a još sam radio sa najbržim tipom vijače (čelična sajla) kojom se napravi preko 100 obrtaja u minutu.
Iskreno, meni ovo zvuci nemoguce :huh:A slike me sad mrzi da aploudujem, bice drugi put.
Link to comment

Hehe pa i ja sam mislio :)Bilo je predviđeno da radim 10 minuta, ali kad sam prešao tih 10 bez greške odlučio sam da idem jako i do samog kraja i eto izgurao preko 20. Pretpostavljam da bih opet ostvario nešto slično kada bih malo češće preskakao, a inače kad ne preskačem redovno recimo da mi je prosek da pogrešim 2-3 puta u 10ak minuta.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...