Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ja nemam resenje za podlaktice. popravile su se i nisu vise kao u devojcice, ali mi vriste kada vezbam ruke. kada zavrsim vezbu moram da nabijam koren dlanova na teg da nekako smirim bol

Link to comment
kod mene u teretani oko 30% bildera nose kape dok vezbaju.jel to slican fazon sa najlonom oko struka ili ima neke veze sa zivotom ?
:lol:Mozda skidaju masne naslage sa mozga? :unsure:
Link to comment
kod mene u teretani oko 30% bildera nose kape dok vezbaju.jel to slican fazon sa najlonom oko struka ili ima neke veze sa zivotom ?
moje pare bi stavio na 'procelavi' opciju
Link to comment

bah, tko bi znao.cula sam za one fat burn-ere gde kao ne sme da ti bude hladno da bi fercerali, a posto se preko glave gubi dosta telesne toplote, palo mi na pamet da nije mozda to.

Link to comment
ja nemam resenje za podlaktice. popravile su se i nisu vise kao u devojcice, ali mi vriste kada vezbam ruke. kada zavrsim vezbu moram da nabijam koren dlanova na teg da nekako smirim bol
bardipstop.jpgali ne ovako ravno pošto gađa tricepse i pektoralis, nego pod uglom od tridesetak stepeni, onda je opterećenje skoro najviše na podlakticama, jedino što je prilično zeznuto dok ne navikneš. a još bolja varijanta je ovo (mada ja nisam uspeo da stignem do toga...) Ne mora baš ovako, noge mogu da se oslone na nešto, štos je samo da isključiš rameni pojas i da je opterećenje na rukamabentarmplanche.jpg Edited by Kelt
Link to comment

imam dve rutine za noge1. cucanj, iskorak, listovi2. cucanj, ekstenzije, leg curl, listovi-------danas radio 1. i jedva hodam. super je taj osecaj kada si presrecan zbog iznemoglosti

Link to comment
super je taj osecaj kada si presrecan zbog iznemoglosti
nadam se da ću ga uskoro osetiti :)večera ortak i ja idemo da čekiramo neku mišićanu u kraju.baš mi se ide u teretanu, po prvi put u životu, inače sam više u fudbal/basket fazonu.
Link to comment

Da, brate, znaci, brate! 200 kila bench, brate, priroda, masa je mama, ovo ono brate...  :wub:Mada, ovamo gde ja sad radim je totalna suprotnost, iako je i tu bilo isto kad se teretana otvorila. Sad samo zajebancija, cak i ovi koji su kao neke mafijoze se ponasaju normalno jer nemaju mnogo kompanjona pa im glupo da smaraju ove obicne smrtnike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...