Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Zgibovi 7+4+3+2+1 :isuse:;Propadanja 4x7;Cucnjevi 3x7.Napredak samo u cucnjevima. Zgibovi i propadanja nista. Ne znam u cemu je problem.
Probaj onda onaj program, ocito da ti sa zgibovima ne ide tako kako radis. A za propadanja ne znam sta da ti kazem i meni slabo idu. Oko 10-ak u tri serije radim.
Link to comment
cudi me da tako slabo stojite sa propadanjima. ja ih radim poslednje i ispicim oko 15, kada su prva nekada onda po 20
Pa verovatno stojim tako slabo jer bas i ne znam pravilno da radim. Na masini za propadanja koja su za triceps radim sa 120kg 10 ponavljanja, jer tu izoluje triceps i nema sta ja sam da se mucim previse, dok na propadanjima kolko god se ja trudio vise pogodim prednje rame nego grudi. Nije problem u tome da ja ne znam u teoriji kako se radi, vec prosto kada sam ja u pitanju u praksi, vrlo tesko pogadjam grudi, a inace propadanja jedino mogu kao prvu vezbu da radim, eventualno drugu. Slicno je i sa sklekovima, jer ja grudi toliko odvalim da na kraju treninga nijedan jedini sklek ne mogu da uradim, o propadanjima da ne pricam.Danas bas grudi treba da radim za nekih sat vremena. :)
Link to comment
Probaj onda onaj program, ocito da ti sa zgibovima ne ide tako kako radis. A za propadanja ne znam sta da ti kazem i meni slabo idu. Oko 10-ak u tri serije radim.
Jebem li ga. Izgleda da cu morati, taj ili neki drugi, ima ih dosta na netu i po literaturi.A propadanja mi nisu toliki problem, njih bi mogao da izvucem sigurno blizu 15 u jednoj seriji, ali ih ne radim do maksimuma jer ne zelim da povecam vec dovoljno veliku diskrepancu izmedju "push" i "pull" misica.
Link to comment

ja sam hepi.odradila 25min nordijskog, a obicno drljam samo 20min. imam neku samosugestiju koja me vozi. raspizdim muziku jako, jako i istripujem se da sam u klubu i da igram. nekako mi bude lakse. :Dposle se smirivala jos 20 min na biciklu i za to vreme ubila jos 120 kcal. za topljenje masti je biciklica majka.ali sto pustam nenu belana dok vezbam batake na onim spravama za skupljace... :lol:ona ne zna gdje je more jer ne ceka nikoga...

Link to comment

mene jako bole laktovi i podlaktice (levi specijalno) nakon veceg napora. tipa pentranje uz konopac il puno zgibova.treba im po pola sata da se smire. opet tipujem da je zicer chuka.ako se ne javim sa onim snimkom 20+ umro sam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...