Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Za kakvu ishranu si se odlucio u tom periodu?
Manje-više standardnu, odnosno sličnu kao i kada ne radim na hipetrofiji. Jedino što čini razliku jeste što sam ubacio više manjih obroka između ''glavnih'' obroka, uglavnom nešto jedem između doručka i ručka i ručka i večere + idealno je kada ustanem ranije pa 2 puta doručkujem, npr. oko 8 pa oko 10, 10.30h. Radio sam analizu ishrane pomoću programa Diet organizer i ustanovio da kroz svakodnevnu ishranu unosim dovoljno proteina tako da ne koristim nikakvu suplementaciju.Sa ishranom nikada nisam imao problem pošto mogu da održavam istu kilažu bukvalno koliko god hoću. U poslednje 3 godine sam dobio skoro 10 kilograma i to samo u periodima kada sam ciljano radio na tome. Ne sećam se tačno ali recimo da je bilo 3 puta po 3 kilograma (čini mi se: januar 2007, septembar 2007, maj 2009). Za sve to vreme sam zadržao procenat masti između 6 i 7 procenata mada pretpostavljam da sada imam nešto više, uglavnom manje od 10%.
Link to comment

ladno je veceras pored mene trcao na traci neki magarac koji se opojasao onom providnom plasticnom folijom :blink:to sto je smrdeo za medalju nije nista u odnosu na to koliko je puf-tao i pant-ao, bila sam ubedjena da ce ga srcka strefiti svakog momenta.

Link to comment

Narodski receno - tripuju se ljudi da to topi mast.Nego, ja sam racunao koliko mi para treba za unosenje oko 200gr proteina dnevno i nikakvim trikovima ne mogu da izadjem na ispod 150 evra mesecno, i to u najsocijalnijoj varijanti. Ako hocu kvalitet, tj. piletinu/curetinu/junetinu/ribu i ostalo, ide preko 200. Zato cu probati samo da se vratim na staro, kad sam imao 93 kg i mali procenat masti bez ikakvih ulaganja. Naravno, nema sanse jer nema sportskih aktivnosti ali ajde, bar cu pokusati.

Link to comment

Pa imam i sad toliko ali sam masan najstrasnije :lol: Zapravo :( Bas cu sutra da stavim slicicu od pre godinu-dve i jednu novu, pa mogu da napisem uputstvo "kako najlakse sjebati skoro pa savrsen sixpack?"

Link to comment

iskreno. obzirom da zivis sa roditeljima kao neki (khm), samo kreni u shopping i dodaj kakvo belo, oslica, 10 konzerva tunje i sl... pomaze :)

Edited by Hustler
Link to comment

Zivim s kevom koju boli patka za muke nas bildera amatera. Cak vise ne da fifti-fifti ni za gorivo a ne za pilece belo i ostalo... Matori ima solidno para ali sta vredi kad od njega dinara nisam uz'o ni dok smo kao bili dobri, a sad ne pricamo vec jedno 8 godina pa cenim da bi bilo zajebano.Osudjen sam da budem vreca govana, necu vise biti glavna faca na svim plazama na kojim se pojavim. Zivote lutalico sad.gif

Link to comment
Zivim s kevom koju boli patka za muke nas bildera amatera. Cak vise ne da fifti-fifti ni za gorivo a ne za pilece belo i ostalo... Matori ima solidno para ali sta vredi kad od njega dinara nisam uz'o ni dok smo kao bili dobri, a sad ne pricamo vec jedno 8 godina pa cenim da bi bilo zajebano.Osudjen sam da budem vreca govana, necu vise biti glavna faca na svim plazama na kojim se pojavim. Zivote lutalico sad.gif
Ne kloni duhom. Siguran sam da matorke koje budes instruirao nemaju bas tako visoke kriterijume.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...