Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

e onda uzmesh ranac sa tegovima pa onda radish zgibove :D
Ja sam to radio u vojsci pre 12 godina, samo što sam ranac punio ciglama i kamenjem. biggrin.gifZa nekih mesec dana svakodnevnog vežbanja od početnih 6-7 komada u seriji stigao sam do 15. Vežbao razne varijante: uski, široki, prednji i zadnji hvat. Posle je počeo rat... Anyway, tad sam imao oko 83 kg na 1,87 m. Sad sa 103 kg bih jedva izvukao 2-3 komada, što će reći da težina veoma utiče na maksimalan broj zgibova u seriji. cry.gif
Link to comment
:unsure:sad me vec lozzite ... mozzda treba da napomenem da imam 76 kila na 181.e onda uzmesh ranac sa tegovima pa onda radish zgibove :D
Ne zajebavaj. Imao sam i ja 76 kg (pre nekih 15 godina :lol:), pa nisam mogao da uradim ni 2.20+ zgibova je impresivno dostignuce za bilo koju kilazu i bilo kakvu konstitucju.Koliko si cepao sklekova? Meni je rekord 50 i kusur obicnih i 40 i kusur na pesnicama (i 6 na jednoj ruci :P). Imam 186 i obicno 90+.
Link to comment

Kilaza i ne igra neku ulogu kod zgibova, ja sam prosle godine imao 78kg i mogao da uradim 1.5 zgibova, a sad sa 81kg mogu oko 10...@zliA kolika ti je plata? Moze i pm ako neces javno, a i ne ljutim se ako ne odgovoris. :)

Link to comment
Kilaza i ne igra neku ulogu kod zgibova, ja sam prosle godine imao 78kg i mogao da uradim 1.5 zgibova, a sad sa 81kg mogu oko 10...
A u međuvremenu si, naravno, trenirao. Podrazumeva se da trening utiče na sposobnost izvođenja zgibova, nema potrebe da otkrivamo toplu vodu i rupe na saksiji.Nego, javi se kad nabaciš 20 kg. biggrin.gifTih 3 kg je beznačajno malo, to ti je ko jedna cigla u rancu.
Link to comment
poslednjih mesec i pol treniram u sokolani (sokolsko drushtvo)..to mi prija i ne pada teshko...3xnedeljno po sat.nije neshto od chega cesh narasti al sam fino razgiban i ima taj istezanje momenat koji mi je uvek falio kad sam treniram.shta se radi u sokolani? sve vezzbe snage sa opterecenjem(chitaj chuchnjevi sa likom na ramenima), razni poligoni, penjanje uz konopac(bez nogu naravno), karike, razboj, vratilo...ima i ono stojevi, premeti, saltoi, al otkad sam ja tu to se slabo radi, al bice valjda....i tako .. :)
hm, hm... dok sam se bavio gimnastikom izgledao sam bolje nego mnogi što su furali tegove. Da me vidi neko danas ne bi verovao. Nema ničeg boljeg nego kad radiš sa sopstvenom težinom.Meni su se propadanja na razboju pokazala kao početna tačka za sve ostalo, ko može to može i zgibove i sklekove i penjanje uz konopac (postavio novi školski rekord). Karike nisam mogao da mislim.
Link to comment
@zliA kolika ti je plata? Moze i pm ako neces javno, a i ne ljutim se ako ne odgovoris. :)
Jadna + nisam prijavljen, kao i u Rodicu, ali jos manje radim nego tamo + mogu da valjam suplemente + jos svasta nesto... Imao sam sanse da se zaposlim i u "Domis enterijerima" gde je pocetna plata bila 30 000 a brzo bi dosla i do 40, ali bi se sljakalo a i ne bi' mogao da budem medj' rajom. Ovo cu izgurati dok ne vidim sta ce biti od najavljenog prosirivanja ove teretane jer je gazda rekao da ce ove godine praviti neki fitnes klub + spa centar ili tako nesto, uz velika ulaganja. Ako ne bude nista, dizem sidro cim uleti nesto bolje.Inace, danas prve dve serije po 8 komada zgibova a posle i mrtvo dizanje 120x8. Izgleda da cu se povratiti na staro brze nego sto sam mislio.
Link to comment

Uspešno dostigao 101,7 Kg, imama gustinu umiruće zvezde. Počeo Power90 kardio i tražim one proklete gume za vedžbanje, za drugi deo, niđe nema sa pristojnim otporom, našao neku crnu što je bila kao fol jaka ali je isto tako jako i pukla kod ručke, veselo!Do sada (od 10. Januara) 9 puta po pola sata, mnogo bolje podnosim no na početku, moram da proširim. Regulisao ishranu koliko je to moguće.Ponovo mi se javlja problem zbog kojeg sam prestao prošle godine i upao u spiralu nasilja nad sobom i domaće hrane/pića, naime, bole me stopala, unutra, baš tu gde su jastučiči ispod palca, ali unutra. Probao sa čvrstim adidaskama i sa mekim ribokicam i da drugačije gazim, vrlo mekano pri x vežbama, i svemu što podrazumeva skakutanje bilo kakve vrste, znam kako ume biti zajebano, doduše ne isključujem da radim sasvim pogrešno,na prste/prednji deo stopala dočekujem i amotizujem (kolena blago povijena), peta ne dodirne pod. So, predlozi neki ?

Link to comment

Krenuo sa dijetom, osecam se raspadnuto posle treninga i vidim da nema sanse da dizem kao ranije. Al, verovatno cu ostati na preko 100kg na dl, benchu i cucnjuako budem odlucio da se spremim za ns polumaraton onda verovatno od 3. februara batalim teretanu na 2 meseca i da stesem ovo salo koje sam nabacio, a kada se vratim onda ponovo krece sezona ponovnog zdranja i teskih dizanja

Edited by Hustler
Link to comment

Netom zavrsen trening:- zgibovi prva serija 7, ostale 4 mnogo manje;- propadanja 4 serije po 7, samo poslednja serija blizu otkaza;- cucnjevi na jednoj nozi (ne pistolsi, nego druga noga savijena u kolenu) 3 serije po 6, uz nekoliko ponavljanja u steku.

Link to comment

Ja sam trenutno u fazi dobijanja mišićne mase koja će trajati ukupno 6 nedelja (od polovine januara do kraja februara) i za to vreme planiram da dobijem 4-5 kilograma, što mislim da je realno. Inače ne uzimam nikakve suplemente.

Link to comment
Ja sam trenutno u fazi dobijanja mišićne mase koja će trajati ukupno 6 nedelja (od polovine januara do kraja februara) i za to vreme planiram da dobijem 4-5 kilograma, što mislim da je realno. Inače ne uzimam nikakve suplemente.
Za kakvu ishranu si se odlucio u tom periodu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...