Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa, probaj barem prvu nedelju. Videces kako ces je podneti. Ako ti se bude cinilo da si se pretrenirao, uvek mozes da prestanes da radis, a jedna nedelja nece napraviti neke posledice. To je dosta popularan trening za zgibove, tako da ne verujem da ces se pretrenirati njim, jer bi se dosta ljudi zalilo, a ovako je najpoztaniji program.
Verovatno si u pravu. Na kraju krajeva, nemam sta da izgubim. Jadniji nego sad sigurno necu biti. :lol: Nasao sam jos ranije tzv. "grease the groove (GTG)" metod. Ima tona informacija o njemu na netu, ali sustina je da se rade serije od priblizno pola maksimalnog broja ponavljanja tokom dana, sa velikim vremenskim razmacima izmedju serija. Na primer, ako mozes da uradis 10 zgibova, radis sreije od 4-6 - recimo jednu ujutru, drugu u podne, trecu popodne, cetvrtu uvece, petu pred spavanje. Radi se 5-6 dana nedeljno. Poenta je da tehnika bude savrsena i da nijedna serija ne bude ni blizu otkaza. Svakih par nedelja se uradi test (maksimalna serija) i u skladu s tim prilagodi broj ponavljanja za buduce trening serije. Sve u svemu, zvuci dosta suvislo, osim sto je tesko primenjivo za nekoga ko je van kuce od pola 9 ujutru do pola 6 popodne. Bilo bi, primjerice, idealno za Glintica kad pocne da sljaka u misicani.
Link to comment
ja nekada mastrubiram na ovog likadxl8p5.jpg
to lutko, dobio sam opkladu, u usta te ljubim!
Razmisljam da potpuno batalim tegove na neko vreme i radim samo bodyweight. Serem se ja na svojih 6 ponavljanja na clean and press-u sa buckama od 32 kg kad ne mogu da uradim bar 10 zgibova i propadanja.
prebildovao si se, bilo je pitanje dana.http://www.youtube.com/watch?v=yetPcm9emWs Edited by ToniAdams
Link to comment
ja prelazim na hanibalove zgibove ...
Sta je to? :unsure: Nego, kad si vec tu, ajde zivota ti reci kako si dosao do tog monstruoznog broja od 22? Tipa, koliko cesto si ih radio, koliko serija i sl?
Link to comment

velike kolicine smeha imam da uputim zenama kojima 'nije do misica'. toliko puta sam video kako stvari stoje u praksi da cak nekako i zalim celu pricu. ovi zliglijevi sa par kila misica manje, nesto vise kose i kakvim obrazovanjem i svaka bi to sanjala

batica Hannibal
hanibal je midget. kapiram da ima oko 170 najviseako pogledate na pocetku videcete da mu fali glava i po do visine sipke, na 1:08 i kasnije mozete videti dva lika vislja od njega kojima fali dosta manje do visine sipke. ako pretpostavimo da su oni neki prosek od 180 onda mi sijemo kanibala za oko 20cm.bilo bi lepo da neko sa 190 moze da radi te stvari, ali nema jebene sanse Edited by Hustler
Link to comment

Mozda je isti lik ali se vidi da je na slici par godina stariji, sto ce reci da se verovatno u medjuvremenu razvalio.

velike kolicine smeha imam da uputim zenama kojima 'nije do misica'. toliko puta sam video kako stvari stoje u praksi da cak nekako i zalim celu pricu. ovi zliglijevi sa par kila misica manje, nesto vise kose i kakvim obrazovanjem i svaka bi to sanjala
Ma jok, bildere slabo vole zemske. Licno sam vise puta bio prisutan na plazi kad su komentarisali onog sa druge slike, sto se takmici... i to su komentari tipa "mutant, odvratan je" i slicno... pogotovo sto on ima neki natripovan stav, a i ima mozda 170 i par cm pa mu ne stoji tolika masa. Onaj prvi je 190 a odvaljen pa izgleda mnogo bolje, iako nije izdefinisan kao taj drugi.Mnogo bolje prolazi ono kako sam se ja odradio do ovog raspadanja - gej manekenski izgled, sa nesto malo misica i dobrom definicijom.
Link to comment
Mnogo bolje prolazi ono kako sam se ja odradio do ovog raspadanja - gej manekenski izgled, sa nesto malo misica i dobrom definicijom.
to i mislim. ne ovi frikovi prirode. zato i napisah 'par kila misica manje'
Link to comment
Nego, kad si vec tu, ajde zivota ti reci kako si dosao do tog monstruoznog broja od 22? Tipa, koliko cesto si ih radio, koliko serija i sl?
shta znam. krenuo da radim i ono se povecavalo.bilo je u pochetku da sam skupljao sumu od 30 (8+6+5...)pa onda sklekovi itdonda kad sam povecao cifre peglao sam jedan dan samo zgibove dugi dan sklekove zgibovi dan su mi bili 100-120. uglavnom 6-7 serija x 10 i ostalo radim kolko mogu u seriji do te sume. poslednje su bile 3..i to razlichite...3 shiroke pa malo uzze, pa skroz uske.. imash ono da prebacish peshkir preko vratila pa se chupash...i radi ono shto sam vec napisao..pre ruchka uvek ischupaj maksimalnui seriju..da ti drhti kashika posle..i onda kad je krenulo da me mrzi da radim serije onda sam tako isfuravao da vidim kolko mogu maksimum u seriji i bila je ta cifra.i naravno smorish se na kraju da vezzbash kod kuce ko kreten...poslednjih mesec i pol treniram u sokolani (sokolsko drushtvo)..to mi prija i ne pada teshko...3xnedeljno po sat.nije neshto od chega cesh narasti al sam fino razgiban i ima taj istezanje momenat koji mi je uvek falio kad sam treniram.shta se radi u sokolani? sve vezzbe snage sa opterecenjem(chitaj chuchnjevi sa likom na ramenima), razni poligoni, penjanje uz konopac(bez nogu naravno), karike, razboj, vratilo...ima i ono stojevi, premeti, saltoi, al otkad sam ja tu to se slabo radi, al bice valjda....i tako .. :)
Link to comment

Poceo juce da radim u teretani. Par mnogo dobrih matorki, mnogo guzatih i/ili grudatih klinki ('92-'94 godiste :isuse: ), pokazivanje vezaba istima uz tendenciju prelaska u blizi kontakt jer ovako verbalno nista ne kontaju, bludne misli...Gorecu u paklu, nema druge. Jedino sto valja je da valjanje suplemenata ide bolje nego sto sam ocekivao pa mislim da cu od toga imati lakih stotinak evra mesecno, a verovatno i jace.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...