Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

@Indy - pa kako ti racunas svojih 4kg ako ne tim spravama :P. Ista vaga poslednjih 6 meseci a i ista osoba radi ovaj skuinfold, pa ako grese nadam se da bar grese konzistentno :). Bas bih volela da sad ponovo uradim onaj bodpod test bf%.

Link to comment

znam ja svašta, pogotovo na početku, a još uvek me oblije talas mržnje i zavisti kad god vidim bilo koga da radi zgibove bez podloge <_<

 

 

ja inače sad mogu da uradim 5 onih mislim da to zovete propadanja bez podloge, živela ja :0.6:   (do pre mesec-dva nije bilo ni teorije ni prakse)

Link to comment

citam da je dobro piti cokoladno mleko posle vezbi ili treninga ali da li je pametno piti i ako zelim da skinem ovo salce na donjim trbusnjacima. pricam o ovom cokoladnom mleku iz prodavnice sa 1,5% mm

 

meni to uvek onaj brzi pwm, koji uzmem 5 min nakon vezbaone (250ml)

ovo sto kaze ravanelli - dici insulin zbog sinteze proteina, brzo svarljivo (mali procenat masti..cini mi se da je 0,5%mm)

vec neko vreme razmisljam jel ok il ne, pola cm masti na donjem stomaku i dalje stoji..mozda zbog toga

Link to comment

meni to uvek onaj brzi pwm, koji uzmem 5 min nakon vezbaone (250ml)

ovo sto kaze ravanelli - dici insulin zbog sinteze proteina, brzo svarljivo (mali procenat masti..cini mi se da je 0,5%mm)

vec neko vreme razmisljam jel ok il ne, pola cm masti na donjem stomaku i dalje stoji..mozda zbog toga

jadna debela :(

 

 

banovo bi zbog ovakvosti.

Link to comment

ma ne kukam nego razmisljam o uzroku. a onda tu dolazi i teorija plasticne flase ->estrogen ->salce oko stomaka,  a pre je to za ban -_-

:overanalizing mode over:

Link to comment

bio neki lik bivsi karatista, fitnes frik. pritom ekonomski situiran, pa je po pet sati dnevno je provodio u bilderani, sve zivo je radio ko zivotinja, i trcao, i djetio.

i nikako da skine to stomace. na kraju iso na liposukciju.

Link to comment

Pa ja to i hocu. Sta ce mi manja kilaza na 187cm? Smanjim na 85 zategnem se malo mu ga dam po definiciji i gotovo.

Tu smo negde po dimenzijama, godinama sam bio na 80-82kg, max 85 i upropastiše me krofne iz maksija (+manjak fizičke aktivnosti, nekako sam mislio ne može to meni da se desi, jer 10god sam na 82kg+-) kad dogurah do 90, sve mi farmerke tesne. Krenuo sa trčanjem, al sad opet loše vreme. Inače u teretanu ne idem od srednje, samo bodyweight.

 

By Coolpad F1 Greatgod

Edited by El Guapo
Link to comment

miloglede, resila da ubacim 'pehar' cucnjeve

kako da iskombinujem sa cucnjevima gde je tezina na ramenima iza vrata?

 

a)oba tipa za jedan trening, b) jedan trening jedne, drugi druge  3)jedan mesec jedni, drugi mesec drugi, ili 4) ? predlog?

Link to comment

Moćo, sve ti zavisi od trenutnog bf%. Ja sam sa sličnom visinom i tvojom ciljanom kilažom imao masu sala i dalje. Meni je to čak bila početna tačka, na papiru odnos visine i težine izgleda ok al sam ja bio skinny fat, i moralo je da se mršavi do granice ludila, pa da se goji ne bi li zaličio na nešto. Da bi izgledao izdefinisao moraš da budeš vrlo lean. Mislim, izgledaćeš bolje sa 4-5 kila manje al verovatno da možeš da zaboraviš na zategnuti, izdefinisani izgled osim ako nisi i u toku gojenja dizao tegove pa ti u kilažu ulazi i dosta mišića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...