Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Znam Toni, al jbg. Pratiću stanje, iako je sada mnogo bolje nego što je bilo. U dnevnim aktivnostima i kada radim druge grupe uopšte me ni ne boli. Uvek se dobro zagrevam i evo za oko 2.5-3 godine tretiranja ovo mi je prvi problem.

Edited by spina
Link to comment

pa ok, ja se pravim pametan a prvi imam jos pizdariju sa ramenom.

doduse prilicno sam siguran da nije problem misic.

 

elem, odlucio sam da radim sve vezbe koje ne izazivaju ikakav bol.  i zasad je ok.

Link to comment

citam da je dobro piti cokoladno mleko posle vezbi ili treninga ali da li je pametno piti i ako zelim da skinem ovo salce na donjim trbusnjacima. pricam o ovom cokoladnom mleku iz prodavnice sa 1,5% mm

Link to comment

nisam neki pobornik whay-a i inih proteina, (ugl zato sto mi je uvek bio cilj smanjiti masu :fantom: ) al kapiram da je to mnogo bolja opcija, plus sto ce na kraju da kosta verovatno manje od cokmleka na mesecnom nivou.

ok, nema tako seksi ukus, al jebesga. 

Link to comment

4 kile dole ovde

svaka cast i samo napred. kad ces da krenes da trcis? :P

 

inace, ja ne znam sta se desava sa mojim organizmom... ovo trcanje je startovalo neki mehanizam pravljenja misica koji je bio dormant ceo zivot. ja sam nabacila 4kg od tamo negde kraja Nov-pocetka Dec. Imam isto kila kao 2012, kad sam bila najteza u zivotu i kad sam i krenula sa teretanom. samo, tada mi je body fat % bio 30% a sada, ako je verovati ovim caliper/skinfold merenjima u low 20s. I ne izgledam ni priblizno kako sam izgledala tada. ja prvi put u zivotu vidim bas misice na butinama pa sad i rukama... jbt, da sam znala, da krenem da trcim ranije :D

 

edit: inace, 3.6km sa 6:13min/km, bez zastajanja na uzbrdici. sky is the limit  -_-. odo da trcim.

Edited by Aineko
Link to comment

naravno, ali vidi sta je covek napisao (oce da izgubi salo, sasvim ce mu biti dovoljni seceri iz proteina). 

i svakako da nisu isto reciklirani secer iz cokoladnog mleka i dekstroza.

Edited by ToniAdams
Link to comment

svaka cast i samo napred. kad ces da krenes da trcis? :P

 

Trckaram skoro svaki dan, obicno kad negde kasnim (sto je cesto). Salu na stranu, nesto me kljuca u levom kolenu (cak i na bajsu), tako da verovatno da cu preskociti trcanje... barem dok ne budem bitno laksi, sto nece biti pre druge polovine godine.

 

 

ovo trcanje je startovalo neki mehanizam pravljenja misica koji je bio dormant ceo zivot. ja sam nabacila 4kg od tamo negde kraja Nov-pocetka Dec. Imam isto kila kao 2012, kad sam bila najteza u zivotu i kad sam i krenula sa teretanom. samo, tada mi je body fat % bio 30% a sada, ako je verovati ovim caliper/skinfold merenjima u low 20s. 

 

Ne bih ja verovao tim spravama previse... primetio sam da si navalila na kolace u zadnje vreme. Nego lepo kad ogladnis, kao Dusko Dugousko i ja, uzmes 1 mrkvu... joj uzivancije. Tongue+facebook.gif

 

Joj svi su u onoj teretani jaci od mene, ukljucujuci i keve od 60 godina i 150 cm rasta.  :isuse: Mnogo sam nenajjaci.

Link to comment

svaka cast i samo napred. kad ces da krenes da trcis? :P

 

inace, ja ne znam sta se desava sa mojim organizmom... ovo trcanje je startovalo neki mehanizam pravljenja misica koji je bio dormant ceo zivot. ja sam nabacila 4kg od tamo negde kraja Nov-pocetka Dec. Imam isto kila kao 2012, kad sam bila najteza u zivotu i kad sam i krenula sa teretanom. samo, tada mi je body fat % bio 30% a sada, ako je verovati ovim caliper/skinfold merenjima u low 20s. I ne izgledam ni priblizno kako sam izgledala tada. ja prvi put u zivotu vidim bas misice na butinama pa sad i rukama... jbt, da sam znala, da krenem da trcim ranije :D

 

edit: inace, 3.6km sa 6:13min/km, bez zastajanja na uzbrdici. sky is the limit  -_-. odo da trcim.

 

 

http://www.bbc.co.uk/news/health-31095384

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...