Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Meni ide nikako ili nekako bem li ga. Stojim na 90 kila ali i dalje normalno jedem sve sem slatkog i ne pijem gazirano. Uplatio sam ipak i traku pa trcim 25min pre svakog treninga. Videcemo kako ce se odvijati na dalje. Hemija mi nije stigla mozda mi postar ukrao. Cilj mi je da se spustim na 85kg do kraja maja meseca videcemo mislim da ce to biti ok do tada.

Link to comment

Meni ide nikako ili nekako bem li ga. Stojim na 90 kila ali i dalje normalno jedem sve sem slatkog i ne pijem gazirano. Uplatio sam ipak i traku pa trcim 25min pre svakog treninga. Videcemo kako ce se odvijati na dalje. Hemija mi nije stigla mozda mi postar ukrao. Cilj mi je da se spustim na 85kg do kraja maja meseca videcemo mislim da ce to biti ok do tada.

 

Ne budi tako radikalan, daj neki realniji cilj, recimo 400 grama do sledece zime.

 

Brate, 5 kila za 4 meseca. To se opusteno skine za 5 nedelja, bez preteranog gladovanja.

Link to comment

Ja sam sjebao nešto gornji deo leve sise, ubija me kada radim nešto za grudi uz pomoć šipke, dok sa bucicama imam manje problema, primetio sam da mi je i malo pozutelo / pozelenelo to mesto gde se javlja bol, pokušaću sada ovu nedelju da radim sa manjim kilazama, valjda ce prestati.

Link to comment

Miralem objasnio kako ću da radim :P nemam problema sa mrtvim, znači samo kada radim grudi i to šipkom. Pratiću stanje još ovu nedelju pa ako ne bude bolje otići ću kod lekara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...