Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

juce bio u bilderani, nisam mogo da izdrzim.

ne mogu od bola da uradim 1 jebeni sklek, pokusao i presekao me. al zato benc i uski benc radim bez problema, uopste ne boli.

doduse sa decjim tezinama.

neko mi zdipio moju 3evra majicu il je isparila il su gremlinsi.

 

mozda je rano da prognoziram, ali zasad rame ne boli. sacekacu jos malo da se oladi.

Edited by ToniAdams
Link to comment

e da.. zaboravio sam i ovo da ti napisem

kada obavis sve one rituale sto sam ti napisao, namestanje, lekice, masti.. dobro bi bilo da nekoliko dana spavas na ledjima, i da uzmes neko malo jastucence ili nesto slicno, stavis da ide ispod miske, a ruku stavis na grudi/stomak

to ce smanjiti rad ligamenata dok spavas, pa ce se brze povuci, a kako su mi objasnili, u toku sna nije retka pojava da izleti ta ramena kapsula i povuce ligamente, narucito kod ljudi koji su navikli da spavaju na stranu

Link to comment

nakon duuuuuzeg vremena, ponovo sam poceo da radim mrtvo dizanje i vrlo sam happy :)

odgledao sam nekih 5-6h youtube klipova kako raditi tu vezbu.. originalno mrtvo, rumunsko, ovo ono, `vako `nako.. samo da nadjem polozaj gde necu obnoviti povredu koju sam i zaradio prilikom te vezbe

za sada je super i u fazonu sam da taj deo treninga bude "work smart, not hard"

a onaj ko je ovde pokazao "pehar cucanj" ima od mene pivo ili sta god voli da konzumira


p.s. pauza je shit.. ne mogu da se vratim u formu i starim tezinama
tome ne pomaze i ovo njesra od "teretane" u koju idem, gde nema grejanja pa je temperatura prijatnih 7C.. uhvatis sipku i koza ti ostane na istoj

Edited by Have_Fun
Link to comment

a onaj ko je ovde pokazao "pehar cucanj" ima od mene pivo ili sta god voli da konzumira

 

460103347l.gif

 

 

 

:thumbsup:

 

 

Naravno, jedan litar ide Danu Johnu, najpametnijem coveku u fitnes industriji™

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

nakon duuuuuzeg vremena, ponovo sam poceo da radim mrtvo dizanje i vrlo sam happy :)

 

odgledao sam nekih 5-6h youtube klipova kako raditi tu vezbu.. originalno mrtvo, rumunsko, ovo ono, `vako `nako.. samo da nadjem polozaj gde necu obnoviti povredu koju sam i zaradio prilikom te vezbe

 

za sada je super i u fazonu sam da taj deo treninga bude "work smart, not hard"

 

a onaj ko je ovde pokazao "pehar cucanj" ima od mene pivo ili sta god voli da konzumira

 

 

p.s. pauza je shit.. ne mogu da se vratim u formu i starim tezinama

tome ne pomaze i ovo njesra od "teretane" u koju idem, gde nema grejanja pa je temperatura prijatnih 7C.. uhvatis sipku i koza ti ostane na istoj

sanse, ali sanse nema da obnovis povredu dedliftom ako ga pravilno radis.

ja sam prvi preskakao dl posto sam pre petnaestak godina imao dojajnu povredu donjeg dela ledja, posle koje i dandanas imam na kicmenom stubu neko tkivo kog pre pada tu nije bilo.

dl sam ozbiljno poceo da picim pre nekoliko meseci i sad mi je uz bendz™ omiljena vezba.

valjda i zato sto sam jako brzo uznapredovao do dosta finih tezina. a donji deo ledja nikad bolje :)

Link to comment

sada se trudim da bas dobro obracam paznju na polozaj tela da se ne bih sjebao

povreda donjeg dela ledja mi je dosla prilikom DL, kada sam se malo.. ma zrnce.. milimetar mrdnuo da bolje prihvatim sipku.. i jbg.. samo je prostrujalo kroz mene i od tada nisam radio tu vezbu

desi se ponekad da osetim nelagodnost u tom predelu ledja (narucito kada sam u sedecem polozaju), ali sam hrabro odlucio da od danas ponovo DL ubacim u trening.. ojacam taj deo, pa ce mozda tako i prestati taj osecaj

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...