Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

nervira me kad neko tako pozira pa mesa jezike, a kapiram da cak ni ti nisi toliko glup da ne mozes precizno na jednom da se izrazis.

 

ja sjebo rame na masinama, pre 3 dana mi bio dan za sise ali bila tolika guzva na tegovima da mi se nije dalo cekati pa krenuo na makine.

i tacno sam osetio da mi ne prija pokret, al zurio da zavrsim posto je na konpjutoru isla liga sampiona.

od tad me boli rame, juce cak bilo dojaja neprijatno, toliko da sam odlucio pauzirati par dana :(

moguce da je jos od onda kad sam se sjebo na propadanjima, na slicnom mestu boli, mada vec duze vreme je funkcionisalo besprekorno.

 

btw, radim serije od 16-20 propadanja. od koga je, dosta je :fantom:

Link to comment

Ja sam skoro poceo da radim taj peharni cucanj (debeli, jesi sad srecan) i kolena i ledja mi se u zivotu nisu bolje osecali, a imam istorijat i jednog i drugog.

Link to comment

Ja sam skoro poceo da radim taj peharni cucanj (debeli, jesi sad srecan) i kolena i ledja mi se u zivotu nisu bolje osecali, a imam istorijat i jednog i drugog.

imas istorijat i kolena i ledja?

ima smisla sve sto pises.

Link to comment

ruke su mi pune zuljeva. ovi na dlanovima samo smetaju, a ovi na prstima pucaju uzduz, krvare i bole. nema pomoci osim hanzaplasta, jel da. 

rukavice ne mogu da nosim, ostanem bez hvata kad ih navucem.

 

 

ima jedna kod mene sto se bavi olimpijskim dizanjima. meni su njeni treninzi zanimljivi, da ne kazem zabavni, pa sam zamolila da trenera da krenem u tom smeru. i da on meni sipku, da pocnem da ucim snec, al onda se setim da se u olimpijskim dizanjima skracuje vrat, a ja volim svoj labudji, pa sam odlucila da ipak ostanem tu gde jesam. to malo sto sam mrdala ramenima nije nanelo nikakvu stetu. 

Link to comment

kako da pazim? uhvatim sipku i stisnem. gde gresim? :) 

 

bila sam prosle nedelje na jedrenju, tri dana je nemilosrdno padala kisa i tri dana su mi ruke bile mokre. bogo, kad su se raskvasili i procvetali zuti zuljevi. 

stvarno su mi ruzni dlanovi otkad idem u teretanu. ali dobro.

problem mi je to sto puca i boli...

Link to comment

pa pazim da mi se ne smezura koza na dlanovima, da lepo nalezu uz sipku.

mozda je problem sto nemas dovoljno snage u stisku pa se sipka obrce u hvatu, bemliga.

Edited by ToniAdams
Link to comment

o pa kako bih dizala da mi se obrce? :)  

mozda su problem sipke, dosta su ostri reljefi. ima tek poneka neznija, al ja ih izbegavam, u fazonu sam da te nisu dobre jer su se izlizale.

 

a ako cemo se upredjivati, mozda su moje ruke bile mnogo neznije, da ne kazem gospodskije od tvojih (klavirske!), pa su se u teretani sokirale, a tvoje su bile takve kakve jesu, s cim si nastavio i u teretani. 

 

verovatno treba da kupim odgovarajuce rukavice, ove koje imam mi ne sluze. inace, sve me zivo boli i umorna sam ko pas od treninga. danas cu morati da zderem :)  

Link to comment

pa dovoljno malo da se obrcu da bi stipale kozu.

 

svaka cast tvojim klavirskim sakama, ali nema sanse da su bile neznije od mojih, toliko valjda znam.

 

uzmi onda rukavice, nema druge.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...