Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

:kralj:

 

stigla do 45.

 

iam snimak kako radim 5 cinaps, al toliko mi je losa tehnika, da se stidim da stavim ovde. kad naucim kako treba, obesicu se.

 

cucanj 52,5.

 

vreme je da se posvetim mrtvom. 

ti si darling carica :). 

ja sam od pravog cucnja odustala, radim samo box squat, do ugla gde me ne bole kolena. tu mogu preko 80kg. odrazava se na liniju, ali nije pravi squat :(

Link to comment

mrtvo 70 kila  :kralj:

 

prvi put sam digla svoju tezinu i vise. uradila sam 5 serija po 6 ponavljanja sa 60. dok sam disala unaokolo, druga zena je dodala jos 10 kila za sebe. ja prosla, pomislila dal mogu, stala, natrtila se i digla, spustila. kakav urlik radosti je izasao iz mene. cak mi nije bilo tesko.  

Link to comment

bravo! 

ja bi tacno umrla da radim 5 serija po 6 ponavljanja bilo cega lol. taj rezim jednostavno nije za mene. ali mi deadlift opet stagnira na 80-82kg, moracu nekako da povecam volume...

 

edit: ali srece moje sto mi na sipku za bench konacno idu ploce od po 10kg  :lol:

 

edit2: ja se secam kad sam prvi put povukla svoju tezinu - u decembru 2012. bila sam bolesna dva dana nakon toga.

Edited by Aineko
Link to comment

ja sam raspad opak. u proseku jednom nedeljno odem vježbat. 

a sad su aktualni nekakvi testovi. 

 

test trbušnjaci 1 minut: 50

gipkost, savijanje sa ispravljenim kolenima: -10cm

skok u dalj iz mesta samo probao: 242cm

zvaničan test danas ako odem...

 

bedastoća

Link to comment

Ja sam opet poceo da radim skroz duboka propadanja, videcemo sta ramena imaju da kazu povodom toga. Za sada sam prijatno iznenadjen cinjenicom da i sa 5-10 cm duzim pokretom bez problema radim 4x10, mozda cak i lakse nego ranije. Djebeli, kad dodjes za novaka merimo sise.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

ja bih volela da budem skocna. u teretani vidjam dvojicu, jedan stari, jedan mladi, obojica stanu ispred kocke visoke do struka i - hop! - gore su. i tako dvaes puta. ne znam gde da izucavam tu vestinu. a u dalj kapiram da ne mogu ni tries centimetara. 

 

 

edit: ali srece moje sto mi na sipku za bench konacno idu ploce od po 10kg  :lol:

 

 

o da :)

 

sad si mi zadala zadatak s tim mrtvim od 80. 

Link to comment

Bas zanimljivo da pitas, ja pokusao danas, tj. isplanirao da radim nesto na tu temu dva puta nedeljno i danas bio prvi put. Probao sam vec u aprilu i izdrzao citave dve nedelje, jer sam bio bolestan dva meseca (ziveo vrtic!). Ne znam, kapiram da sam toliko kilav da cu neke rezultate da dobijem, s druge strane nema teorije da radim ista kako treba, tako da ce rezultati biti mrsavi. 

Link to comment

I samo da potvrdim da je Dan John, kao i uvek, bio u pravu - goblet squat JESTE najbolja vezba svih vremena. Doduse, treba imati blizu 40 i naceta kolena i kicmu raznoraznim sranjima da bi se to shvatilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...