Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Deluje mi prilicno nadrkano i prepotentno na ovom klipu, sudeci po tome kako se zesti. Ne svidja mi se to nikako.

 

Pazi se, ne smes pred Toncijem prozboriti nista lose o njoj. To ga duboko pogadja, a tada zna da bude nezgodan.

Link to comment

znaci, ne bi je?

 

Jok ali bi radio s njom hodajuci iskorak sa 105 kila. Da mogu sa toliko, kao sto ne mogu.

 

Bravo za darling i cucanj sa 50, nije to mala stvar. Kod mene u teretani ima neka klinka od jedno 149cm visine i 40ak kila koja radi pravi duboki cucanj sa olimpijskom sipkom i po 20 sa strane, znaci 60 :Hail: Jaca od pola muskaraca, mada to vise govori o njima nego o njoj. A ima i jedna visoka od 18 godinica koja radi sa 30 kila ali tad sve staje, niko ne radi nista nego blenemo i divimo se njenom savrsenom dupetu u uskim helankama :Hail:

Link to comment

kod mene u teretani me počinje opasno nervirati to pitanje parenja.

 

uvek je u teretanama bilo parova i muvanja i uvek je to izgledalo debilno, ali ih je bilo relativno malo. ovo su neke osnovne podele:

- ona se smara i vrti gloriju dok on vežba. nemam pojma što dolazi sa njim, sat i po bi pametnije utrošila ne 500 drugih stvari

- zajedno vežbaju, on je žešće nesiguran i samo gleda kako da "zapiša" teritoriju, skakuće oko nje, cmače je, grli je, vija poglede drugim likovima;

- oboje su neki bivši atletičari, definisani do panja i totalno posvećeni vežbanju (ovo mi još najnormalnije)

- lik odvaljen od steroida i njegova sponzoruša. šabanski odnos, malo komunikacije, povremeno zapiša teritorij, ali bolje da ne gledaš dok se ona guzi na spravama

- treneri i ribe koje jebu

- pičkopaćenici koji svakoj ribi priđu, bace neki koment, gledaju kako da se postave iza njih dok se guze

 

 

ali u ovoj gde sada idem je neverovatno.

1. trener ima pregadnu ribu, ne odvajaju su za vreme treninga, ova deluje baš tužnooo

2. neki ćelavi definisani 40+ lik ima ok 30+ ribu, ne odvajaju se, sa elementima lakog petinga u pauzama vežbi, što je jako neprijatno za gledati

3. trener mojih godina deluje da je u ozbiljnom frend zonu sa ribama koje privatno trenira. osmesi, pipkanja, isteže ih po 10 minuta... kapiram da ispada iz frendzone i servisira to sve

4. ima par riba sa silikonima (dolazi i mia dobrosavljević), oko njih je festival kada se pojave.

Edited by Ravanelli
Link to comment

mosmisliti druze se ljudi

 

u moje vreme iso u bilderanu izvesni duca i sa sobom nosio video kasetu. u stvari u kutiji bila utoka.

nekako mi ovo sa parenjem parova ipak bolje.

Link to comment

Iskreno, ja sam kenjao za ovo gore, ladno ne gledam ribe nego sam hteo da ispadnem smeker. Pre sam jos i voleo da vidim svasta a sad smoren do jaja, samo vezbam i ne pravim velike pauze, fokusiran sam skroz. Kad prodje neko dobro dupe bacim pogled na sekund i po i nista, ne lozim se. Godine... :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Radi li neko nesta, jebem vas lijene?

 

Elem, izgleda da mi se ramena polako navikavaju na propadanja. Doduse, morao sam da redukujem pokret za 5-10 santima. Trenutno radim 4 serije po 10 bez vecih problema (samo poslednja je blizu otkaza) i ocekujem da cu uskoro imati vece sifone od Tonija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...