Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Danas u clean and jerk-u u kategoriji do 105 kila triput uzastopce pao svetski rekord. A ja idiotcina gledam tenis, jebo mi pas mater :frust:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Danas u clean and jerk-u u kategoriji do 105 kila triput uzastopce pao svetski rekord. A ja idiotcina gledam tenis, jebo mi pas mater :frust:

reci nam nesto novo idiotcino. 

verujem da si gledo sah a ne klickoa

Link to comment

moram da prijavim da ja koja nikad u zivotu ne gledam sport na teveu, pre dva dana sam drkala daljinski, naletela na eurosport i ostala da gledam klinidzrk s malim snaznim ljudima, koji na primer dizu 205 kila. posle ovog milogledovog shvatam da postoje kategorije, ovi moji su imali osamdesetpetak kila i izlgedali su dosta deformisano. ali snazno. ivan markov je heroj u toj kategoriji, ako sam dobro razumela i zapamtila?!

 

 

a ja, zapatila sam dosta kila, 68 je mnogo za moju kategoriju, ne mogu da napredujem u zgibovima, posto mi je svaki zgib s opterecenjem :D ne moze onako kako sam ja zamislila da je dovoljno da se trenira i da moze da se zdere koliko god oces i sta oces. evo me, proso prvi dan bez slatkisa. dala sam sebi 15 dana fore da vidim sta ce se desiti kad ih izbacim iz ishrane. 

Link to comment

meni su svi licili na midzete, kratki, sa ogromnim butinama, utegnutim strucicima, malim djokama, nabreklim ramenima, bez vratova, male glave... osim ivana markova. 

mozda ih je deformiso moj teve :D 

Link to comment

Meanwhile, meni se 6-pack fino poceo da ocrtava. :fantom:

+1

Tačnije +2, ona ispod rebara

Samo što to nema veze s teretanom nego s kardiom i ishranom

Klasične trbusnjake ni ne radim zbog leđa, samo planks i još par vežbi tog tipa

S tegovima sam .. onako.. užas, ali napredujem lagano i dobro mi je!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...