Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

benc 40 kila  :kralj:

 

danas sam zavrsila drugi ciklus od 6 treninga, u kom sam ponovila prvi ciklus u serijama od 4 ponavljanja s vecim tezinama. za divno cudo, ojacala. ovih 40 kila iz benca koje sam danas radila u 10 serija u proslom ciklusu nije bilo sanse da vratim sama uvis, radila sam s 35.

 

sledeci ciklus od 6 treninga radicu s 3 ponavljanja i povecanim tezinama. 

 

pitala sam danas ovog mog kako to da sam ojacala, on mi reko da je zato sto je ovo sad pravi trening snage. 

sta pricas bre ti?

Link to comment

Ja to probao neki dan sa 30 i raspao se posle nekoliko ponavljanja. Ne zbog tezine, vec zbog kontrole bucica. Nisam bas dugo radio tu vezbu. Brzo se ispadne iz stosa kad su bucice u pitanju.

Link to comment

Ja to probao neki dan sa 30 i raspao se posle nekoliko ponavljanja. Ne zbog tezine, vec zbog kontrole bucica. Nisam bas dugo radio tu vezbu. Brzo se ispadne iz stosa kad su bucice u pitanju.

:D :D :D

 

uvek ces biti slab uruke, ti maaali miloblafe

Link to comment

a mene je onomad lagao da stalno radi sa bucicama, pa je dobio opkladu da moze da digne 100 sa sipkom. i ja mu budala platio veceru. a onih 10 evra sto je izgubio na opkladi mu ne pada na pamet da da.

Link to comment

:D :D :D

 

uvek ces biti slab uruke, ti maaali miloblafe

 

Aha, kao i kad sam to radio sa 45 :fantom:

 

 

a mene je onomad lagao da stalno radi sa bucicama, pa je dobio opkladu da moze da digne 100 sa sipkom. i ja mu budala platio veceru. a onih 10 evra sto je izgubio na opkladi mu ne pada na pamet da da.

 

Pa tada sam radio samo s bucicama. Sad vec mesecima em ne radim nista s bucicama, osim farmer walk, em ne radim benc. 

 

Kad smo vec kod toga, kada ce neki zivi stvor videti tih tvojih 110 ili koliko vec iz benca?

 

I kako mozes pricati o novcu u ovakvom trenutku?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

 

 

Kad smo vec kod toga, kada ce neki zivi stvor videti tih tvojih 110 ili koliko vec iz benca?

 

 

kad mu bude dan za grudi, a to je svaki sesti petak u mesecu

Link to comment

Ne zbog tezine, vec zbog kontrole bucica. 

 

ovo sam naucila jednom kad sam mogla da izgubim mladi zivot od cetrnaestice. otad mi je najveci strah postavljanje tegova u pocetnu poziciju. al i velika radost kad prezivim :D

 

mnogo mi je dobra nova sema treninga. kao da sam se pola godine razvlacila bez da se ista promeni, a onda mi se u mesec dana koncentrisao napredak.

na svakom treningu odem dalje. 

 

jednom cu nacrtati plan i postavicu ga ovde ko oce da studira. 

Link to comment

Bucice su mnogo teze za stabilizaciju od sipke. Otprilke kao sto je slobodna sipka teza od Smit masine.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

u cemu je razlika da li radis bench sa tegovima na shipci ili s buchicama

 

Kao sto rece Milogled samo u kontroli, ja tipa kada radim ravni bench, sledeca vezba mi je kosi potisak bucicama ili obrnuto. Ne mozes da radis iste tezine sipka/bucice, jer ih treba i dici sa poda, mada ima tu tehnika. Ja sam najvise radio sa bucicama od po 50kg, ali uvek mora tu da bude neko da mi pripomogne kada ih dizem, na kraju ih samo bacim...

Link to comment

pa dobro, mislim pogadja istu grupu misica, samo je razlika u tezini

u stvari to s buchicama valjda dodatno aktivira misice koji doprinose stabilizaciji

whateva.. sledeci put cu probati sa shipkom, nisam radila taj bench 10+ godina

 

ajd jos nesto dobri ljudi, koliko dnevno trebam proteina po kg tezine? jel ok 1,5?

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...