Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Od sinoc pa do malopre sam, izmedju ostalog, pojeo jedno kilu torte, dva velika parceta pice, porciju girica, ne znam koliko cevapa, i popio par casa soka i 5 velikih piva, Niksicko svetlo. Koliko treba da trcim i preskacem vijacu da bih to sagoreo? :(

Link to comment

Od sinoc pa do malopre sam, izmedju ostalog, pojeo jedno kilu torte, dva velika parceta pice, porciju girica, ne znam koliko cevapa, i popio par casa soka i 5 velikih piva, Niksicko svetlo. Koliko treba da trcim i preskacem vijacu da bih to sagoreo? :(

Pre vijace obavezno ricinus ;)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nova tura, nova avantura, tj. novi pocetak - upravo sam se uclanila u jedan 24/7 gym u komsiluku (i mislim da sam nasla naj-kiwi teretanu u AUS. svi treneri su sa NZ a i pola posetilaca je nesto-maori). cilj, za pocetak, je da nakon godinu dana ponovo nadjem rutinu, cak i ako to znaci imanje nekog rezervnog, less-intense, programa za periode kad mi nije bas najbolje (umesto potpunog bataljivanja, kao sto je bio slucaj u proteklih godinu dana). Nakon toga cilj je vracanje na onaj izgled od proslog Juna (e da, ona slika od tad - ne vazi se vise. nisam nabacila salo, ali sam izgubila misice i, da tako kazem, tonus), ponovni pokusaj na squat i probijanje 35kg barijere na benchu... 

Link to comment

Jel skupo? (Pitam za sebe, velika sam cicija).

naprotiv, jeftinije nego sto bi me kao studenta kostao gym na uniju.

 

$31.something na svake dve nedelje (dakle, do $16 nedeljno), nema ugovora, samo im das mesec dana notice. hoces u moj gym? :)

Link to comment

Drugari, treba li uzimati ugljene hidrate ako se vezba odradi par sati pred spavanje?

Edited by Verterdegete
Link to comment

jos se uhodavam s trenerom, posto mi je zivot trenutno prepun obaveza... dobra vest je da i bez treniranja mogu da dignem 60kg dl nekoliko puta bez problema. druga stvar je sto je utvrdjeno da ja definitivno imam neki problem sa squats, zbog mojih kolena - ja uopste ne mogu da sednem kako bi trebalo, jednostavno ne mogu to da izvedem, prebacujem sve na listove ili tako nekako. terao me da radim jedno 10 razlicitih vezbica i ispitivao "where do you feel it?" jer je izgleda sta god da radim s kolenima opteretim listove umesto hamstring, gluts etc.... sad se on naostrio da to popravlja, a kako videcemo. 

Link to comment

"samo" :)

 

svidja mi se sto radis sa trenerom i sigurna sam da ce te dovesti do cucnja. samo strpljivo. ja se jos nisam dovela u formu od pre operacije, a proslo je pola godine. dl sam tad radila 60 kila, a na proslom treningu s 50, i to prvi put nakon 6 meseci guslanja rumunskog. al sam ih perfektno izvela :) cucanj isto, gazila sam 40 ko od sale, a onda sam, ne znam sama zasto, pocela da se bojim cucnja i da ga skracujem, sve u strahu da iz dubokog necu moci da ustanem. mislim, pa sta i ako ne budem mogla... bilo kako bilo, kad imas trenera, onda on zna kako da resi problem, i na proslom treningu sam opet, posle dugo vremena, radila serije dubokog cucnja s 35 kila, i to mi je bilo dosta lako. naravno da sam bila kukavica kad je predlozio da dignem tezinu :D 

vezbanje u teretani je ko zidanje skadra na bojani. malo pauze, i cao, sve ispocetka. doduse, sad osecam da su mi temelji snazni. rezultati s pocetka godine, to mi se cini ko da sam na foru dizala il radila zgibove. a sad dizem zato sto sam snazna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...