Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

dil, lepo je da ponuda i dalje stoji, ali sad si je prvi put izneo. 

kako bese, onomad kad ti je bio pokojni milogled u bilderani 'nije ti bio dan za grudi'  :D

Link to comment

ne, nego on nije hteo da ih radi i pobego je u drugi cosak da radi dedlift.

 

a kad smo bili kod njega hteo sam da podignem stotku za 10 cevapa al si se ti usro i reko da ces mi dati tvoj cevap.

Link to comment

Kako neko moze da uradi 100-200 sklekova u nizu? Kakvi su to uopste sklekovi, od 10cm gore-dole ili sta? Meni je rekord 40 komada, onih skroz do zemlje, ali sve i da sam forsirao i radio mesecima, cenim da nema sanse da bih dogurao na 50+ komada tih sa punim pokretom. Jebeno je to svakom ko je tezi od 60-70 kila.

Link to comment

digo 10x95 lagano, mogo sam jos 2-3 puta ar me mrzelo. sledece nedelje idem na 100 i opet sam najjaci na forumu!

:D

 

pa ja stolko radim kosi

Link to comment

o boze koji ne postojis, sta sam ti zgresio? zasto moram da u teretani gledam nabildovanog kepeca kako igra pred ogledalom? nije smesno!

Link to comment

bog je ocigledno citao tvoje pisanje na politickoj korektnosti. bog je brz ovih dana.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

o boze koji ne postojis, sta sam ti zgresio? zasto moram da u teretani gledam nabildovanog kepeca kako igra pred ogledalom? nije smesno!

dok on, sasvim sigurno, uziva u tvojoj masnoci.

Link to comment

o boze koji ne postojis, sta sam ti zgresio? zasto moram da u teretani gledam nabildovanog kepeca kako igra pred ogledalom? nije smesno!

Idemo u istu teretanu :-D

Link to comment

bog je ocigledno citao tvoje pisanje na politickoj korektnosti. bog je brz ovih dana.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

sta ces ti na ovom topiku, krzljavi?
Link to comment

All right!

Veni, vidi, vici & sudaverim

 

Kad je sledeće svecko prvenstvo u bodibildingu i podizavanju tegova, da se spremim za medalju!

:0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...