Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

 

naravno da ima svrhe povecavati broj. jasan je princip, sto vise radis, misici se vise kidaju, i posle obnavljanja budu veci i ljepsi.

radi 4 serije do otkaza, pa koliko god da to bude.

 

Miralem je u pravu. Povecavanjem repeticija se razvija izdrzljivost, a misici postaju manji i gusci. Telo se prilagodjava na veci utrosak energije i odbacuje nepotrebnu misicnu masu koja je trosi. Pogledaj maratonce, parkuriste, komandose, noge MMA boraca...

Link to comment

lepi, brzas po obicaju.

prvo pogledaj sta je dećko uopste pitao. pa vidi pominje li iko sem miralema masu. onda probaj sve to da uporedis sa maratoncima, a pritom imaj na umu veslace, krosfitere i gimnasticare. 

kao netko tko je jedno vreme do iznemoglosti radio sklekove, dok nisam stigao do cifre od 200 u nizu, mogu da se zakunem da mi misici nisu uopste postali manji, i da je jos kako bilo razlike u vizuelnom smislu. nije bilo ni nekog znacajnog porasta mase, ali meni je posao da masu skidam. :fantom:

naravno, najvise je rasla izdrzljivost, tojest odlaganje momenta sakupljanja mlecne kiseline u misicima, (sporo do cifre od 40 sklekova, posle toga je islo mnogo lakse), ali jos kako je bilo i vizuelnog efekta.

 

aljina od prosle godine zateze u oblasti bicepsa :fantom:  

+1

Link to comment

kao netko tko je jedno vreme do iznemoglosti radio sklekove, dok nisam stigao do cifre od 200 u nizu, 

 

kako ti nije bilo dosadno da vezbas do 200?

Link to comment

to je bio maksimum, u sustini mi je bila rutina da pred spavanje uradim seriju od 100-120.

to je svega par minuta vremena, sto mi je i odgovaralo jer sam lenj.

Link to comment

Kako neko moze da uradi 100-200 sklekova u nizu? Kakvi su to uopste sklekovi, od 10cm gore-dole ili sta? Meni je rekord 40 komada, onih skroz do zemlje, ali sve i da sam forsirao i radio mesecima, cenim da nema sanse da bih dogurao na 50+ komada tih sa punim pokretom. Jebeno je to svakom ko je tezi od 60-70 kila.

Link to comment

a ti si sta, neki autoritet za sve?

aj ne glupetaj, leba ti.

 

edit: moze i opklada. u kakvom je stanju astrica?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Znam pun kurac ljudi koji u prici mogu 100+ sklekova, mnogo pravilnih zgibova i svasta nesto nadrkano, pa na kraju kad to treba dokazati - djoka. Nisam nikakav autoritet za bilo sta ali ne verujem, to je sve. Mada me bas boli kurac da se kladim, lakse mi je da pljujem ovako u prazno.

 

Ja sam veceras posle duzeg vremena radio 100x5 na bendzou (ali sa pomagacem, sam ne bih smeo da probam). Jebem, izuvam.

Link to comment

pa cak i, u sporckom smislu, poluusmeni mileram razume kako to ima veze samo sa rutinom i vezbom. nikakav big dil, tj. i jeste do 40, posle ide lagano.

ko da ne verujes da neko moze da istrci maraton.

 

svejedno, ispo si pickica :fantom:

Link to comment

^^pa ima tih programa sa mnogo ponavljanja sklekova u jednoj seriji, sto je to toliko neobicno? mora da i nije neobicno kad cak i ja znam :D

Edited by morgana
Link to comment

lepi, brzas po obicaju.

prvo pogledaj sta je dećko uopste pitao. pa vidi pominje li iko sem miralema masu. onda probaj sve to da uporedis sa maratoncima, a pritom imaj na umu veslace, krosfitere i gimnasticare. 

kao netko tko je jedno vreme do iznemoglosti radio sklekove, dok nisam stigao do cifre od 200 u nizu, mogu da se zakunem da mi misici nisu uopste postali manji, i da je jos kako bilo razlike u vizuelnom smislu. nije bilo ni nekog znacajnog porasta mase, ali meni je posao da masu skidam. :fantom:

naravno, najvise je rasla izdrzljivost, tojest odlaganje momenta sakupljanja mlecne kiseline u misicima, (sporo do cifre od 40 sklekova, posle toga je islo mnogo lakse), ali jos kako je bilo i vizuelnog efekta.

 

+1

zna se sta se radi kad oces da se bildujes (sto je ovaj kakosezove i hteo, pitaj ga), koliko i kolikih serija, i sta treba da radis da smrsas, a ti svojih izmisljenih 200 sklekova mozes da nabijes u guzicu sa sve mlecnom kiselinom, imbecile.

 

Znam pun kurac ljudi koji u prici mogu 100+ sklekova, mnogo pravilnih zgibova i svasta nesto nadrkano, pa na kraju kad to treba dokazati - djoka. Nisam nikakav autoritet za bilo sta ali ne verujem, to je sve. Mada me bas boli kurac da se kladim, lakse mi je da pljujem ovako u prazno.

 

Ja sam veceras posle duzeg vremena radio 100x5 na bendzou (ali sa pomagacem, sam ne bih smeo da probam). Jebem, izuvam.

ja danas 10x90kg, sledece nedelje povecavam na 95, pa se vracam na standardnih 100. dakle, imas 14 dana da pricas po forumu kako dizes vise od mene.

Link to comment

 

 

ja danas 10x90kg, sledece nedelje povecavam na 95, pa se vracam na standardnih 100. dakle, imas 14 dana da pricas po forumu kako dizes vise od mene.

da, kod babe na selu, de ti je i kompjuter.

ako dizes tegove ko sto si onomad radio sklekove, mislim da ces moci i odma na 105.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...