Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ponestaje mi tegova. Da li mogu povećanjem broja ponavljanja tj. serija da postignem sličan efekat kao sa povećanjem težine? Ne zanima me snaga kao takva, već vizuelni efekat. Do sada sam radio zagrevanje pa 3 serije skoro do otkaza. Prva serija oko 10 ponavljanja, treća 6-7, 30 sekundi pauze između. Ako se ne otvorim za nove tegove, to bi sada bile 4 serije sa više ponavljanja.

Link to comment

ma mislim da sigurno vozdizem, al javicu svakako.

you two get your own topic.

 

Snimi i okaci, ne budi ko Miralem. Predstavlja se da je neka zver na bendzou a to niko nije video!

debeli je mogao da vidi, ali nije hteo jer bi ga to kostalo 10 cevapa. a jer stvarno neko misli da on moze da dize 2x sopstveni bw, dakle 600kg? missim, jer to iko moze?

 

Ponestaje mi tegova. Da li mogu povećanjem broja ponavljanja tj. serija da postignem sličan efekat kao sa povećanjem težine? Ne zanima me snaga kao takva, već vizuelni efekat. Do sada sam radio zagrevanje pa 3 serije skoro do otkaza. Prva serija oko 10 ponavljanja, treća 6-7, 30 sekundi pauze između. Ako se ne otvorim za nove tegove, to bi sada bile 4 serije sa više ponavljanja.

radi 4x10-12. kada i ako ti to postane prelako moras da dokupljujes, nema svrhe povecavati broj.

Link to comment

cekaj, ozbiljno za ozbiljno uzimas miralemove savete? 

jesi ikad video kako izgleda?

 

naravno da ima svrhe povecavati broj. jasan je princip, sto vise radis, misici se vise kidaju, i posle obnavljanja budu veci i ljepsi.

radi 4 serije do otkaza, pa koliko god da to bude.

Link to comment

debeli mamlaze, ovo nije moj savet nego savet koji daju treneri. nisam ga ja izmislio. njega zanima vizuelni efekat, a sve preko 15 ne povecava ni znagu ni volumen, nego samo izdrzljivost.

Link to comment

Da, to sam i ja negde pročitao. Ma, gruvaću 4 serije sa ovime što imam dok u poslednjoj seriji ne izguram preko 12 ponavljanja, pa ću da dokupim, nema druge. Pravim male pauze i dosta manje ponavljanja izguram u poslednjoj nego u prvoj seriji. Jel to ok ili da produžim pauze?

Link to comment

Kreni u teretanu, tamo imas tone tegova. Moram priznati da se divim ljudima koji mogu da treniraju kuci, posto je meni to ultra dosadno. Probali smo kao mladji, davno, ali nije islo nikako i svi krenuli u teretanu.

Link to comment

debeli mamlaze, ovo nije moj savet nego savet koji daju treneri. nisam ga ja izmislio. njega zanima vizuelni efekat, a sve preko 15 ne povecava ni znagu ni volumen, nego samo izdrzljivost.

da care.

ko da tvrdis da je svejedno raditi 10 il 100 sklekova/zgibova/propadanja.

lupas ko maxim po diviziji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...