Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

 

edit: rispekt, ali i dalje sam jaci u bencu :fantom:

 

kad sam tvrdila da nisi, snagatoru. ti sigurno i mene celu mozes da dignes iz kosog benca. 

Link to comment

kad sam tvrdila da nisi, snagatoru. ti sigurno i mene celu mozes da dignes iz kosog benca. 

hm, valjda. nemas preko 90? :(

Link to comment

Šta znači uneti 200g proteina?

Koliko proteina ima u po kile roštilja?

 

 

Brate, nemoj odma da juris 200g proteina. 2g/1kg je pro bodibilderski standard. Jedino sto ces uraditi jureci tu gramazu je da ces jos vise da se ugojis. Trebas da imas jos jednu jako vaznu stvar u vidu. Postoji odredjeni maksimum koliko tvoje telo moze da apsorbuje proteina u jednom obroku. U zavisnosti od tvojih potreba, kvaliteta proteina i sveukupnog sastava ishrane, to je negde 20-40g. Dakle, da se odjednom nakrkas sa 300g mesa ti nista ne znaci.

Edited by Verterdegete
Link to comment

Ma, skontao sam za proteine  :D

 

Ja i inače jedem za dvojicu, a u poslednje vreme aktivan sam taman za pola čoveka. 

Mrzi me da taslačim bicikl, numem da trčim, gadljiv sam na bazene, dosadan mi je sudoku, dakle, teretana, bleja, teretana, to je za mene.

Link to comment

to. :)  jel se ono bese sutra upisujes?

 

inace, jedno belance 6 grama belancevina. 

Edited by darling
Link to comment

Tokom ove nedelje. Koleginica mi reče da možda može da mi obezbedi neki popust za paket sa bazenom i saunom, pa čekam da mi javi. Kažu i da uzbuđenje ( zbog nestrpljenja) troši kalorije-već se osećam lakšim.

Link to comment

Ne.

Priroda po pravilu sve radi sama.

 

 

Mis'im, pričao sam s instruktorom, rekao je da će me uputiti u tajne uspešnog vežbanja i nepovredjivanja.

Link to comment

o hebote kurac, opet sam isteglio misic (saljivdzije i pederi stop). sad cu izgleda morati da mesec dana dizem toni & gli tezine :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pitanje za prekaljene fitnesaše:

 

Dešava mi se da me hvataju grčevi u stomačnim mišićima kada radim trbušnjake. Po pravilu ih radim ili u teretani sa tegom, nakon svih vežbi, ili nakon trčanja napolju, bez tega naravno. Radim 4x15, u trećoj-četvrtoj seriji me već vataju, osim što boli ko đavo i što mi treba nekog improvizovano-nakaradnog istezanja da ih popustim, ne mogu više da vežbam posle toga.

 

Ima neko ideju šta koj đavo i šta mi je pametno da radim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...