Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Devedeset i koju. Ugojio se blizu deset za pet meseci, kad sam prestao da pušim i kad sam otkrio pirinač. Sad sam rešio ili da oslabim deset kila ili da se proslavim bodibildingom.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Samo da prijavim da sam poceo da preskacem vijacu i da sam se bas izvestio. Mislim da sam spreman da iz stana izadjem napolje ^_^

Link to comment

nisam ni ja jebiga. i moram da kazem da bih voleo :(

i da mi je potpuna misterija kako funkcionise.

jebote, gledao sam na jutjubu neke pse koji to umeju ko od sale, a ja uspem mozda 2put da okrenem :(

Link to comment

pa ako nista kadar sam da ti razvucem lastis dok se zabavljas.

mogu da probam svakako.

skolice pak kidam.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Hulahop je jedna od onih stvari koje kao klinac posmatras devojcice kako vrte, sacekas da ga ostave negde sa strane i onda krisom pokusas. Naravno, slavno propadnes.

 

Lastis bih mozda i umeo, kada bih razumeo pravila. Po tom pitanju sam pogubljen kao Pedja Jurisevic u prvoj (i svakoj sledecoj) sezoni NFLa

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Devedeset i koju. Ugojio se blizu deset za pet meseci, kad sam prestao da pušim i kad sam otkrio pirinač. Sad sam rešio ili da oslabim deset kila ili da se proslavim bodibildingom.

 

 

jee, kakva steta gojiti se od pirinca, tracenje kapaciteta, bolje da si jeo nesto lepo  :lolol:

 

nema u teretani ili ili. zapravo, ne znam ni dal ces smrsati tih zacrtanih 10 kila. mozda ces se "samo" preoblikovati?!

 

 

upala drugi dan. na red su stigle i grudi. juhu. 

Link to comment

kosi 30, ravni 35, u serijama od 12. nikad nemoj da zaboravis da sam ja zena u godinama. 

 

meni se upale misica retko desavaju, pa kad me opali, jbga, zabavno mi je. koliko sam se sebi smejala juce na svakom stepeniku, uzbrdo, nizbrdo..

Link to comment

ma oke, noge su prica za sebe. meni se desavalo da posle noznog dana prelazim razdaljinu od bilderane do kuce za cuku vremena a treba realno 20 min.

svako stepeniste ko onaj most sto ga indijana dzons presece pa svi padnu.

 

edit: rispekt, ali i dalje sam jaci u bencu :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...