Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Moze li neko da preporuci korektnu teretanu (u smislu uslova, publike i cene) u zoni od Cvetka do Tasha (ukljucujuci paralelne padove do Pionira i uspon do Milesevske)? Da nije u nekom podrumu, da nije bas nakrcano i sapeto, da ima tush. Dva zenska rekreativca traze azil posto se teretana u koju su do sad isle uskoro gasi, otud istrazuju trziste. Hvala unapred!  

Link to comment

BREAKING NEWS!

 

Milogled je smršao zilijardu kila! Kad sam ga videla pre mesec dana jedva sam ga prepoznala, a sad mi kaže da je od tad smršao još 3-4 kile.

 

Da se ukine izreka 'debeo ko Milogled'!

Link to comment

BREAKING NEWS!

 

Milogled je smršao zilijardu kila! Kad sam ga videla pre mesec dana jedva sam ga prepoznala, a sad mi kaže da je od tad smršao još 3-4 kile.

 

Da se ukine izreka 'debeo ko Milogled'!

obrijao obrvu :fantom:

Link to comment

od juce posle podne sam strepela od danasnjeg treninga dal cu uspeti, tezak trening za noge, vec sam ga radila, znam kakva je patnja. uradila sam ga. al da strepim od rekreacije, to je nova dimenzija. ne volim da znam sta me ceka, vise sam daj uvek nove vezbe, da ne znam sta me ceka, sta zna darling sta je 300 kila.

inace, onaj muski siroki zgib radim ko zmaj, a ne vise ko incident. na putu sam drugog :)

Link to comment

i ja strepim od danasnjeg treninga, sve krenem pa se vratim, pa pogledam neki motivacioni video, popricam sa lifecoachom, onda opet...

Link to comment

Ja skontao i one duple preskoke s vijacom pa sad peglam ko profi. Ojacale mi noge opasno, misici se povecali i zategli, cak i listovi rastu.

 

Inace, sinoc radio serije mrtvog dizanja sa 140 kila opet, relativno lagano. Mozda bih ovim tempom do kraja godine mogao ponovo da povucem 200, ako budem radio redovno. Bendz i dalje 6x90, bijedno. Mogao bi brat Miralem da se otvori za neki savet kako da postanemo jaki kao on...

Link to comment

Ja skontao i one duple preskoke s vijacom pa sad peglam ko profi. Ojacale mi noge opasno, misici se povecali i zategli, cak i listovi rastu.

 

Inace, sinoc radio serije mrtvog dizanja sa 140 kila opet, relativno lagano. Mozda bih ovim tempom do kraja godine mogao ponovo da povucem 200, ako budem radio redovno. Bendz i dalje 6x90, bijedno. Mogao bi brat Miralem da se otvori za neki savet kako da postanemo jaki kao on...

vrlo jednostavno, ne dozvolis ikom da gleda taj tvoj benc, samo gospod bog da ti bude svedok.

onda ces, blago meni, doci do 160 u serijama, vrlo brzo :)

Link to comment

pa radim ih obicno svaka 3-4 dana. mixujem neke vezbe koje sam video na netu. ne radim uvek iste. 

 

jel uopste upala znaci da se vezba uradila dobro?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...