Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nije ovo moje nadgradnja nego mislim da numem da odradim dupli preskok, iako nisam ni probao. Ovako se istripujem da radim mnogo duze a umesto tog duplog radim obicno tih 20 sekundi. Prosla dva puta sam radio 11 i 10 minuta i umro sam, mislim da sljaka jako dobro. Inace, radim to svaki put pre treninga, sto mu ga dodje 4-5 puta nedeljno. Treba mi par minuta posle toga da dodjem sebi ali uspevam posle da odradim trening i sa tegovima, opusteno.

Link to comment

Probaj dupli, zahtjevniji je, eksplozivniji, a još jača fora je ako povežeš desetak bez ovog među skoka između. 

I zašto tih 8, 10 minuta ne odradiš poslije tegova?

Link to comment

super je vijaca, svojevremeno sam bas praktikovao, mada samo ono oldskul, bez kerefeka.

sad bi mi levi skocni zglob trajao jedno 2 ipo skoka.

i ja bih uvek picio vijacu posle tegova, kao i bilo koji drugi vid kardioa.

Link to comment

stoperica sad sluzi da me podseti da moram da se odmaram 40 sekundi. sve sam ubrzala, navalila sam ko mlad majmun, daj da sto pre zavrsim, pa da idem da se odmaram... otkad vezbam sa stopericom ne mogu da se najedem. 

Link to comment

otkad vezbam sa stopericom ne mogu da se najedem. 

 

To je zato sto ti skoci insulin. Visok insulin => mozak trazi hranu, a telo je stimulisano da stvara salo. Zato cekas sat vremena nakon kardio vezbi da ti insulin dodje na normalu, pa tek onda jedes.

Edited by Verterdegete
Link to comment

Probaj dupli, zahtjevniji je, eksplozivniji, a još jača fora je ako povežeš desetak bez ovog među skoka između. 

I zašto tih 8, 10 minuta ne odradiš poslije tegova?

 

Uvek sam radio kardio posle tegova, kad sam ga radio, a ovo radim na pocetku jer mi je sad nekako bitnije da se malo izrezem pred leto pa zato prvo krljam vijacu a onda tegove onako rekreativno. Inace, taj program se radi 4 minuta ali sa tim duplim preskocima, sto nisam ni probao ali kapiram da je jako zajebano pa radim bez toga ali mnogo duze. Od ponedeljka sam poceo prvo tegove pa vijacu, videcu jel ima razlike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...