Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

dvorucni biceps sa 50 kila, vuhu! doduse samo 5 puta.

 

e tu me malo jebu donja ledja, mislim da bih za te stvari mogao uzeti pojas.

mada ne verujem da cu ponavljati uskoro, cisto sam hteo da vidim jel jos mogu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

sta je to dvorucni biceps? jel to kad imas u svakoj ruci po teg i lezis? to volim. :) ja samo po 16 ravni i 14 kosi :(

 

ne mogu da odredim kad je pocelo, pre desetak dana sam primetila da kad god sedam i ustajem, da osecam bol u desnom kolenu, na vrhu kolena, u sredini. to je trajalo desetak dana. onda sam primetila da se isti bol ponavlja kad sam se radila cucnjeve za zagrevanje na bazenu, dakle bez ikakvog opterecenja.

u teretani sam u to vreme bez problema radila cucnjeve s teretom. i juce u teretani pocnem da se zagrevam setajuci iskorak, okej, ide, al kad sam uzela tegove, probolo u oba kolena. okej, idem na cucanj. ono malo sto sam se savila pod sipku da uzmem teret, probolo me u oba kolena, al sam onda uradila seriju cucnjeva s teretom bez bola. sledecu seriju nisam mogla, nisam mogla ni da sednem da radim benc. onda me je trener izbo carobnom iglom, ispritisko tacke na stopalima, potkolenicama i dlanovima, bol je prosao, ali sam svejedno sam batalila noge i odradila trening za ruke. bol je, dakle, krakotrajan, probadajuci, kad je koleno tek malo savijeno. u duboki cucanj mogu.

palo mi je na pamet da je to mozda posledica ako sam pogresno mlatila nogom u prsnom plivanju, a mozda i nije?! moj teretanski kouc kaze da je to zato sto su mi slabi ne secam se kako se zove, u svakom slucaju vrh kvadricepska koji treba da stabilizuje koleno i da mi je to zato sto ne slusam kad mi kaze da iskorak radim duboko, spusti dupe, darling, nego zabusavam. 

Edited by darling
Link to comment

ma sa velkom sipkom, stojeci. skotovu klupu bih mogao sa dosta manje.

 

moguce od plivanja, skroz. ja sam tako jednom sjebo lakat kad sam nesto mlatarao rukama.

a mislim da ima smisla i sta kaze kouc. odmori par dana, trebalo bi proci.

Link to comment

ma sa velkom sipkom, stojeci. skotovu klupu bih mogao sa dosta manje.

 

moguce od plivanja, skroz. ja sam tako jednom sjebo lakat kad sam nesto mlatarao rukama.

a mislim da ima smisla i sta kaze kouc. odmori par dana, trebalo bi proci.

 

jel to kad imas sipku, pa je dizes do grudi? i skocis? 

Link to comment

hehehe skocim ko zeka.

 

ne skacem. ja i slon smo jedini suvozemni sisari koji ne mogu da skoce.

i morz, al ne znam jel se vodi kao suvozemni ili amfibija :fantom:

Link to comment

izvini, pobrkala sam, upravo sam sama od sebe shvatila sta je dvorucni biceps s velikom sipkom i 50 kila. 

 

ovo moje gde se skace nije biceps, nego laktovi idu u stranu. verovatno rame, grudi... ko ce znati... 

Link to comment

istina je, ocelavila sam  :fantom:

 

 

ne znam sto se ovaj ovoliko uzduvo. ako su ovo eleiko tegovi i sipka ima dvaes kila, to je sve zajedno 50. ja bacam 30 u pet serija po osam do deset i nije mi tesko. a ja sam sredovecna pocetnica. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...