Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

upravo sam uradila 20  :fantom:

 

posto mi sad srce lupa kao nenormalno i vidim neke zelene krugove mislim da necu jos jednu seriju, ali samo da kazem da ih tamo do 15 i ne osetim. tek onda postane zajebano (nije ni cudo sto ne napredujem - ja ovakav push nisam uradila mesecima, radim rumunjsko 50kg po 5 u seriji :isuse: ). 

(sad kad me strefi neuralgija ti si kriv)

Link to comment

sad moras jos 2put 20 :fantom:

 

elem, nema svrhe ovo sto radim, moram povecati tezinu. samo cu dobiti upalu podguznih misica, a ledja ne reaguju uopste.

Link to comment

+1 :(

 

 

znam pederu, milogled mi je rekao da dizem male mase zbog pritiska na ocnu retinu.

 

oces da obaramo ruke? dacu ti i fore.

 

Moze levom, desna mi je sjebana. Nisam to radio od osnovne skole ali cenim da si kesa mlitava za mene. A i ako pobedis, i dalje cu te trpati za radis mrtvo ko Seka Aleksic, win-win situacija.

Link to comment

vidim, svi smo kljakavi :(

pa jebe me jako plitak dah od astme. poslednji vozdizaj je maltene ko prvi, ali plooca ne sljakaju bas.

videces kad me prodje to :fantom:

 

+1 :(

 

 

 

Moze levom, desna mi je sjebana. Nisam to radio od osnovne skole ali cenim da si kesa mlitava za mene. A i ako pobedis, i dalje cu te trpati za radis mrtvo ko Seka Aleksic, win-win situacija.

mogli bismo upriliciti natjecaj. pred kamerama. izgubljenik npr ide sa foruma + placa burek na stajgi u mitrovici?

Link to comment

osecam se ko vandam u onom najacem lionhart. samo 2 glave visi i daleko sarmantniji i harizmaticniji.

velika je dilema.

 

ali ne. ne prodajem vjeru za vjeceru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...