Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

 

to mi zvuci odlicno, ali moji teretana i bazen su udaljeni 6 km. 

ejebiga :(

moji su u istoj zgradi

 

pa ništa, onda jedan dan jedno drugi drugo (ili već koliko često ideš)

 

 

mada, ja nisam ni difovac ni pamela ni ništa, ja sam samo ja

i samo kažem kako bih ja

Link to comment

imam neku letnju aljinu u kojoj sam ko princeza, dugacka, secena, bez rukava, bas princeza (doduse, kraljevstva tame, posto je crna). nisam je nosila dve godine i probam je pre neki dan, htela sam da je nosim na prepravku. kad ono bato, to vise nije princeza, to je mesarka, s rucerdom, sisla s gradjevine, istovarivacica cementa, kuvarica u fabrickoj menzi. malo sam srecna zbog toga, al malo i nisam. ko zna na sta ce me sve teretana na kraju napraviti.   

Link to comment

kako se optimalno kombinuju teretana i bazen? dal istog dana plivati i dizati teret, dal je vazan raspored, dal jednog dana jedno, jednog dana drugo, dal se ti treninzi potiru, dal tu covek treba da se odmara. svrljala sam netom, ima raznih misljenja, al niko da lupi sakom o sto i kaze: zeno, danas radi ovo, sutra radi ono.

ja idem na bazen i u teretanu, jednog dana bazen, drugog dana teretana, 3x bazen, 4x teretana nedeljno. u teretani preziru moje plivanje, na bazenu preziru moju teretanu. na bazenu tvrde da moram da imam dan odmora (koji nemam), u teretani kazu da mogu da treniram i dvaput dnevno, ako dobro jedem (a ne jedem, mislim, jedem sta mi se jede, ne jedem teretansku hranu).

ima li neko razuman da me posavetuje?

meni zapravo ovaj tempo ne smeta. ponekad sam umorna na bazenu, al dobro, ni ne treba svaki put na svakom treningu da dam svoj max. 

 

zeno, sutra skuvaj sarmu i operi ves!

 

 

201209-a-bad-boss-fist-on-table.jpg?1347

 

 

 

 

inace, jedan dan odmora nedeljno je obavezan... u zavisnosti od godina i kondicije, mozda i dva...

Link to comment

imam neku letnju aljinu u kojoj sam ko princeza, dugacka, secena, bez rukava, bas princeza (doduse, kraljevstva tame, posto je crna). nisam je nosila dve godine i probam je pre neki dan, htela sam da je nosim na prepravku. kad ono bato, to vise nije princeza, to je mesarka, s rucerdom, sisla s gradjevine, istovarivacica cementa, kuvarica u fabrickoj menzi. malo sam srecna zbog toga, al malo i nisam. ko zna na sta ce me sve teretana na kraju napraviti.   

 

 

pa odmori malo,sestro slatka..

Link to comment

ne znam sta se tripujete, ne poznajem ni jedno zensko koje se ikad prebildovalo bez suplemenata, i to onih no no.

ako zeni prija, nek pici.

ti dani odmora su bitni za izgradnju misica, a i dalje mislim da ona nema neke takmicarske namere.

Link to comment

probao prekjuce rumunjsko mrtvo dizanje, 3x20 sa 70 kila. ko seka aleksic sa onog klipa.

 

drugi dan od toga, ledja super, ne osecam ni malo umora, al deo izmedju dupeta i nogu me boli ko da imam nozeve zarivene sve vreme :(

 

def. je vreme da odustanem.

Link to comment

ma ignorisem jebiga. ako se desi, desi.

ne znam sta cu od sebe bukvalno, ima tu jos stosta sto mozda ne govori u prilog vezbanju.

ali najbitnije da sam (zbog tahikardija :D) na kraju zavrsio i kod kardiologa, i nosio i holter i pizdarije.

na kraju mi je dao neke kao selektivne betablokatore, koji mi skoro skroz sprecavaju tahikardije, ono fazon, sem u par momenata za koje ne mogu da uhvatim pravilo, gotovo da sam zaboravio da su se desavale, i sto sam isao na test opterecenja.

e tu su mi bas jebali sve po spisku, ono, hodanje brzobrzo uz traku 20 min.

 

i onda mi je dasa rekao, nema nepravilnih funkcija srca, mozes TAKO da treniras.

reko, kurac cu tako da treniram, nisam ja sejlormenka pa da idem na maraton.

 

a sto se oka tice, zato sam i uzeo malu tezinu, to mi je miloblaf savetovao. od sada picim samo definiciju :fantom:

 

pa se vidimo naleto, kad se i ti jos malo uradis :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Sa 70 kila? Jebote, ja sa toliko radim zagrevanje. Bez ruku. 

znam pederu, milogled mi je rekao da dizem male mase zbog pritiska na ocnu retinu.

 

oces da obaramo ruke? dacu ti i fore.

Link to comment
 

ja radim rumunsko sa 50kg, sa svim svojim dijagnozama   :fantom:  

 

3 put po 20 dizanja? :fantom:

rispek

 

mislim, svakako rispek :)

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...