Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

nisam sinoc pred spavanje znao sta cu od sebe i nakrcam svih tegova sto imam, plusminus 96 kila sa sipkom i na benc.

4X digao i krenuo peti...uf, bilo je gusto. 

na srecu pa imam 2 velike mekane sise, pa sam mogao spustiti teg da se odmorim par minuta pre nego sam se spasao i vozdigo ga peti put.

mislim da postajem star za sve ovo :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

kako se optimalno kombinuju teretana i bazen? dal istog dana plivati i dizati teret, dal je vazan raspored, dal jednog dana jedno, jednog dana drugo, dal se ti treninzi potiru, dal tu covek treba da se odmara. svrljala sam netom, ima raznih misljenja, al niko da lupi sakom o sto i kaze: zeno, danas radi ovo, sutra radi ono.

ja idem na bazen i u teretanu, jednog dana bazen, drugog dana teretana, 3x bazen, 4x teretana nedeljno. u teretani preziru moje plivanje, na bazenu preziru moju teretanu. na bazenu tvrde da moram da imam dan odmora (koji nemam), u teretani kazu da mogu da treniram i dvaput dnevno, ako dobro jedem (a ne jedem, mislim, jedem sta mi se jede, ne jedem teretansku hranu).

ima li neko razuman da me posavetuje?

meni zapravo ovaj tempo ne smeta. ponekad sam umorna na bazenu, al dobro, ni ne treba svaki put na svakom treningu da dam svoj max. 

Edited by darling
Link to comment

Pitaj za savet nekog difovca (bas dif, ne ove privatne skole za fitnes instruktore) koji 

 

1. i sam redovno vezba (ili je instruktor) u nekoj teretani

2. dok je studirao nije bio u kategoriji vrhunskih sportista, ili kako to vec zovu (oni imaju poseban rezim studija)

Link to comment

kako se optimalno kombinuju teretana i bazen? dal istog dana plivati i dizati teret, dal je vazan raspored, dal jednog dana jedno, jednog dana drugo, dal se ti treninzi potiru, dal tu covek treba da se odmara. svrljala sam netom, ima raznih misljenja, al niko da lupi sakom o sto i kaze: zeno, danas radi ovo, sutra radi ono.

ja idem na bazen i u teretanu, jednog dana bazen, drugog dana teretana, 3x bazen, 4x teretana nedeljno. u teretani preziru moje plivanje, na bazenu preziru moju teretanu. na bazenu tvrde da moram da imam dan odmora (koji nemam), u teretani kazu da mogu da treniram i dvaput dnevno, ako dobro jedem (a ne jedem, mislim, jedem sta mi se jede, ne jedem teretansku hranu).

ima li neko razuman da me posavetuje?

meni zapravo ovaj tempo ne smeta. ponekad sam umorna na bazenu, al dobro, ni ne treba svaki put na svakom treningu da dam svoj max. 

pa kratko i jasno, radi kako ti prija. nije da se sad spremas za mis fitnes ili za pamelu iz cuvara plaje.

Link to comment

spremam se :(

 

radim kako mi prija, naravno, to je prvi kriterijum, al pre bazena sam u teretanu isla 5 i 6 puta nedeljno, kad sam ubacila bazen, smanjila sam, i sve vreme mislim da zaostajem (s cim, neam pojma), a opet, porasla mi ambicija u bazenu, ocu da plivam i cesce od ta tri puta, al kako to sve da uklopim... 

 

cak i za nas starice postoje takmicenja, mogu, na primer, da budem drzavna prvakinja u svojoj kategoriji u plivackoj disciplini. znam jednu koja nosi tu titulu, jer se na startnoj liniji niko nije pojavio osim nje. 

 

 

Pitaj za savet nekog difovca (bas dif, ne ove privatne skole za fitnes instruktore) koji 

 

1. i sam redovno vezba (ili je instruktor) u nekoj teretani

2. dok je studirao nije bio u kategoriji vrhunskih sportista, ili kako to vec zovu (oni imaju poseban rezim studija)

 

zato sam i pitala ovde, nadala sam se da ima takav na forumu :)

 

 

Ja posle ture u teretani odem na bazen i plivam pola sata - sat (ne više).

 

to mi zvuci odlicno, ali moji teretana i bazen su udaljeni 6 km. i jedno i drugo zavrsim ranom zorom. 

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...