Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

noske, ako bi morao da odaberes 3 vezbe, sta bi to bilo?

sta mislis, mrtvo + razvlacenje sa bucicama + biceps sa bucicama?

Bučice svakako ne idu u prvih 10.

Link to comment

Pa te tri, realno, i propadanja kao cetvrta. A i meni su razvlacenja bucicama ekstra vezba, kao i mnoge druge koje ne vaze za bitne i koje ljudi ne rade cesto. Zato cu da radim benc sa 90 kila u serijama i budem glavna faca na leto kad se uradim, a Miralem ce raditi sa 110 i nece smeti ni da se skine pred ljudima jer ce biti previse masivan. Plus i nema more i plaze u Holandiji, ha!

Link to comment

ima neka vežba koju su zvali stojeći mekenzi. radi se sa šipkom + tegovi, staneš na klupicu i radiš pun čučanj (šipka potone u minus), i kako ustaješ, tako šipka ide do brade. to je ubica. radi se u okviru kružnog treninga, recimo dvadeset ponavljanja, pa sad ko s koliko kg može. to i onaj sklek-čučanj-skok u vis, da teče, ne mogu da se setim kako se to zove (to su zvali kompleksna).

Link to comment

Pa te tri, realno, i propadanja kao cetvrta. A i meni su razvlacenja bucicama ekstra vezba, kao i mnoge druge koje ne vaze za bitne i koje ljudi ne rade cesto. Zato cu da radim benc sa 90 kila u serijama i budem glavna faca na leto kad se uradim, a Miralem ce raditi sa 110 i nece smeti ni da se skine pred ljudima jer ce biti previse masivan. Plus i nema more i plaze u Holandiji, ha!

sta nema, juce sam bio. mada, istina, obicno mozes da se kupas 3 dana godisnje.

Link to comment

Moja trenutna rutina:

 

 

Ovde radim samo Fazu 2, tri puta po seansi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovo dva puta po seansi:

 

 

 

I nocnu setnju jednom nedeljno. Malo li je :)

 

 

Link to comment

Ja se taman lepo zaleteo, nagurao kilazu na skoro 3 cifre, nekih 99 bilo pre 10ak dana... i onda me u cetvrtak sastavio virus neki zesci, kijavica kasalj temperatura i tako to, a usput sam slabo jeo i redovno obilato kenjao tako da cenim da sam sad na nekih 95-96 lagano, s tim sto me jos nije ni proslo osim sto nemam temperaturu od juce. Dakle, za + 3-4 kg mi treba dva meseca raspadanja od treninga i jake hrane a izgubim to za jedan gripozni vikenad  :isuse:

Link to comment

Moja trenutna rutina:

 

 

Ovde radim samo Fazu 2, tri puta po seansi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovo dva puta po seansi:

 

 

 

I nocnu setnju jednom nedeljno. Malo li je :)

pa ti si bas zverina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...